215 marek w jednym miejscu – Portal PR - 24PR
215 marek w jednym miejscu

25.10.2008 Kategoria: Handel. Autor: infopr

Stały wzrost liczby klientów, ponad dwa razy więcej sklepów i poszerzony asortyment. Jedyne centrum typu outlet na północy Polski, Fashion House Outlet Centre w Gdańsku, podsumowuje trzy lata działalności. Na zakupy markowych produktów w cenach niższych od 30 do 70 procent w porównaniu do cen w tradycyjnych punktach sprzedaży wybrało się już ponad 4 miliony klientów.W okresie 3 lat w Fashion House Outet Centre w Gdańsku liczba sklepów zwiększyła się ponad dwukrotnie. Aktualnie przekracza już 60, a w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych salonów z asortymentem sprzedawanym w cenach niższych od 30 do 70 procent w porównaniu do cen rynkowych. Już teraz liczba znanych, zarówno polskich i zagranicznych marek w gdańskim outlecie, przekroczyła 200, czyniąc Fashion House największym centrum wyprzedażowym na północy Polski.

Powiększenie liczby sklepów w Fashion House Gdańsk to jednocześnie coraz szersza oferta centrum. Oprócz odzieży i obuwia polskich i zagranicznych firm, m.in. Mexx, Simple, Monnari, Vistula, Wrangler, Levi’s, Vero Moda, Nike, Ecco, Solar, Adidas, Gino Rossi, Wittchen czy Venezia, w outlecie znajdują się np. sklep Home & Cook ze sprzętem AGD marek Tefal, Moulinex, Rowenta i Krups, akcesoria i dodatki firmy Acommodo, a nawet outletowa winiarnia – jedyny taki punkt w Polsce.

Fashion House w Gdańsku został otwarty 26 października 2005 roku. Outlet o niespotykanej dla centrum handlowego architekturze, stylizowanej na tradycyjną wioskę rybacką z własną 25-metrową latarnią morską, szybko stał się popularnym miejscem zakupów na Pomorzu. – Odwiedziło nas już ponad 4 miliony klientów, to prawe dwukrotnie więcej niż liczba ludności całego regionu pomorskiego – mówi Katarzyna Czapran, marketing manager Fashion House Gdańsk. – Znane marki w niskich cenach to oferta, którą polubili również licznie przyjeżdżający turyści – dodaje Katarzyna Czapran.

Imago Public Relations
Sikorek 9
40-537 Katowice

W Fashion House Outlet Centre w Gdańsku, na ponad 13 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się ponad 60 sklepów oraz 685 miejsc parkingowych. Centrum outletowe można odwiedzać od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00 i w niedzielę od 10.00 do 20.00, a asortyment w jego sklepach dostępny jest przez cały rok w cenach niższych od 30 do 70 procent w porównaniu do cen w tradycyjnych punktach sprzedaży tych samych marek.###

Informacje o Fashion House Outlet Centre:The Outlet Centre – to sklepy fabryczne, w których sprzedawane są wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości. W Fashion House Outlet Centre towary markowe takie jak odzież, obuwie, czy akcesoria sportowe sprzedawane są przez cały rok po obniżonych cenach – niższych od 30% do 70% w stosunku do cen w zwykłych sklepach. Produkty oferowane w Fashion House Outlet Centre są końcówkami serii lub kolekcji, kolekcjami z poprzednich lat oraz prototypami.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.