CASIO RT-7000 – Pierwszy stylowy kalkulator na rynku – Portal PR - 24PR
CASIO RT-7000 – Pierwszy stylowy kalkulator na rynku

24.10.2008 Kategoria: Technologie. Autor: infopr

Kalkulator nie musi już być tylko i wyłącznie urządzeniem użytkowym, może być również ładnym gadżetem. Casio poszerza swoją kolekcję o funkcjonalny i stylowy model RT-7000. Urządzenie o ekstrawaganckim designie jest dostępne w dwóch kolorach czarnym i białym, a jego możliwości techniczne pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych obliczeń.

RT-7000 to urządzenie charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i ciekawym wzornictwem. Zaprojektowany został według najnowszych wzorów, aby spełniał oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. Metalowe ramy, kolorowa klawiatura i możliwość pochylania dużego, 12 cyfrowego wyświetlacza LCD z pewnością zwrócą uwagę odbiorców.

 

RT-7000 wyposażono m.in. w klawisz podwójnego zera oraz w funkcje obliczeń procentów, waluty, podatku i pierwiastka kwadratowego. Nowy model kalkulatora Casio posiada również selektor zaokrąglania (z możliwością ustawienia funkcji automatycznego zaokrąglania). Urządzenie umożliwia ponadto zapamiętywanie uzyskanego wyniku.

 

?Kalkulator RT-7000 został stworzony i zaprojektowany tak, aby wyznaczyć nowy trend w sprzęcie biurowym. Jakość tworzyw, z których został wykonany, a także bardziej nowatorski wygląd i możliwości tego modelu z pewnością docenią osoby pracujące w nowoczesnych biurach” – twierdzi Piotr Tomczak, specjalista ds. kalkulatorów w firmie Zibi.

Kalkulator RT-7000 o wymiarach 19,7 x 108,5 x 180 mm i wadze 250g, może być zasilany na dwa sposoby: za pomocą ogniwa słonecznego lub baterii CR 2016.

Kontakt dla dziennikarzy:
Bartosz Szymeczko
Junior Account Manager
Core PR
Tel. (022) 402-96-10
e- mail: bartosz.szymeczko@corepr.pl

 Firma Zibi S.A. istnieje od 1989 roku. Jest liderem w dziedzinie dystrybucji zegarków, produktów elektronicznych oraz instrumentów muzycznych na polskim rynku. Główny obszar działalności Zibi S.A. to dystrybucja takich produktów jak: zegarki renomowanych międzynarodowych marek (Seiko, Casio, Atlantic, Sektor, Pulsar, Guess, Fendi, Lacoste, Roberto Cavalli, Lorus), kalkulatory Casio i Vector, aparaty cyfrowe Casio Exilim, tłumacze elektroniczne Vector, multimedia i baterie Maxell, multimedia Vector, stacji pogodowych i budzików Oregon, terminale mobilne Casio oraz instrumenty muzyczne (Casio, Alvaro, Ovation, Takamine, Zildjian, Petrof). Dynamiczny rozwój oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze dystrybucji zegarków, produktów elektronicznych oraz instrumentów muzycznych, pozwoliło Zibi S.A. na zdobycie pozycji lidera w branżach w których działa, stałe poszerzanie zakresu usług i świadczenie ich na najwyższym poziomie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.