Comarch Debt Management w Allianz Banku – Portal PR - 24PR
Comarch Debt Management w Allianz Banku

21.10.2008 Kategoria: Systemy IT. Autor: infopr

Comarch zawarł z Allianz Bankiem umowę na wdrożenie systemu do windykacji wierzytelności Comarch Debt Management. System ten od czterech lat z powodzeniem funkcjonuje w spółkach ubezpieczeniowych grupy Allianz.

Projekt wdrożeniowy obejmuje pełną funkcjonalność systemu oraz wysoki stopień automatyzacji działań, co pozwoli na szybką i skuteczną realizację procesów monitoringu i windykacji należności bankowych.

– System Comarch Debt Management łączy w sobie doświadczenie Comarch zdobyte w zakresie informatycznego wsparcia procesów windykacji, wiedzę biznesową w sektorze bankowości oraz znajomość specyfiki grupy Allianz, z którą dostawca systemu współpracuje już od kilku lat – mówi Dyrektor Departamentu Windykacji Allianz Banku Adrian Babij.

– Comarch Debt Management to uniwersalny system zarządzania wierzytelnościami kierowany do różnorodnych firm i instytucji, które w ramach swojej działalności prowadzą prewindykację, windykację przedsądową oraz windykację twardą (postępowanie sądowe oraz egzekucyjne), a także zlecają sprawy windykacyjne podmiotom zewnętrznym. Comarch Debt Management dobrze się sprawdza również jako podstawowy system dla spółek windykacyjnych – dodaje Maciej Ślósarczyk, Product Manager Comarch.

Allianz Bank jest nowo powstającym bankiem na rynku polskim. Należy on do międzynarodowej grupy Allianz, która według prestiżowych rankingów zajmuje wysokie światowe pozycje. Dotychczasowo Grupę Allianz w Polsce tworzyły spółki: TU, TUnŻ, PTE oraz TFI.

Magdalena Grochala
PR Manager
Comarch SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.