Firma On Board PR obsłuży markę Smirnoff – Portal PR - 24PR
Firma On Board PR obsłuży markę Smirnoff

25.10.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Firma On Board PR wygrała przetarg na obsługę marki Smirnoff, organizowany przez Diageo Polska – producenta i dystrybutora alkoholi globalnych marek; m.in. Johnnie Walker, Baileys, Bushmills, Captain Morgan, Gordon’s i Guinness. Firma On Board PR wygrała przetarg na obsługę marki Smirnoff, organizowany przez Diageo Polska – producenta i dystrybutora alkoholi globalnych marek; m.in. Johnnie Walker, Baileys, Bushmills, Captain Morgan, Gordon’s i Guinness.

Firma On Board PR rozpoczęła działania PR dla marki Smirnoff w wyniku przetargu zorganizowanego przez Diageo Polska.

Diageo Polska sp. z o.o. to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, takich jak Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys, Captain Morgan, Gordon’s i Guinness. Firma Diageo zatrudnia 22 tysiące pracowników w 80 biurach na całym świecie i prowadzi sprzedaż w 180 krajach. Firma jest notowana na giełdach w Londynie i Nowym Jorku. Firma jest właścicielem najlepiej sprzedającej się na świecie marki alkoholu premium Smirnoff; największej pod względem sprzedaży wartościowej marki whisky – Johnnie Walker oraz jest właścicielem 6 spośród 10 najlepiej sprzedających się marek premium na świecie. W Polsce Diageo jest liderem na rynku whisky (z markami Johnnie Walker, Bushmills, Black& White oraz Dimple), a także likierów importowanych (Baileys i Sheridan’s). Posiada także silną pozycję w segmencie wódek premium z marką Smirnoff oraz napojów RTD z marką Smirnoff Ice. Portfolio Diageo w Polsce uzupełniają ponadto: gin Gordon’s, rumy Captain Morgan i Pampero, single Malts (m.in. Talisker, Caol Ila) czy wina kalifornijskie Blossom Hill.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.