Franke ma nowego dyrektora – Portal PR - 24PR
Franke ma nowego dyrektora

23.10.2008 Kategoria: MARKETING. Autor: infopr

Piotr Bagiński objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w firmie Franke Polska.

Jego głównym zadaniem będzie utrzymanie i umocnienie pozycji Franke jako lidera na rynku zlewozmywaków oraz poszerzenie asortymentu i rozwijanie sprzedaży nowych kategorii produktów, w tym sprzętów do zabudowy i okapów.

– Zaproponujemy klientom nowe produkty, w nowym wzornictwie i atrakcyjnych cenach. Jest to kontynuacja rozwoju koncepcji Franke – Kitchen Systems, czyli systemów kompletnego wyposażenia kuchni – począwszy od strefy przygotowania i obróbki żywności (sprzęt do zabudowy i okapy) poprzez strefę wody (zlewozmywak i bateria) po dystrybucję odpadów (sortowniki) – mówi Piotr Bagiński.

– Chcemy podnieść jakość obsługi naszych klientów zwiększając dostępność do towarów, skracając czas realizacji zamówień oraz eliminując opóźnienia w dostawach. Związane z tym będą zmiany w organizacji pracy działu logistyki, sprzedaży i obsługi klienta. Satysfakcja naszych klientów jest przyszłorocznym priorytetem dla Franke Polska – dodaje nowy dyrektor.

Piotr Bagiński jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji) oraz prestiżowej uczelni University of Michigan Business School (Management Certificate in Finance, Marketing & Strategy). Doświadczenie zawodowe zdobywał na wysokich stanowiskach w wielu korporacjach, zarówno w kraju, jak i za granicą m.in. w firmach Zelmer oraz Whirpool.

Franke jest dostawcą systemów kuchennych, skoordynowanych pod względem wzorniczym oraz zastosowanego wykończenia. Firma w swojej ofercie posiada, nie tylko zlewozmywaki i baterie, z którymi jest głównie kojarzona, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów.
Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia ponad 8 tys. Pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach.
W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w polskim rynku zlewozmywaków.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.