Szwajcarski klient PR Solutions – Portal PR - 24PR
Szwajcarski klient PR Solutions

22.10.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

 NNV AG – działająca w całej Europie, szwajcarska firma związana z branżą hostingową i marketingiem internetowym – została kolejnym klientem PR Solutions.

NNV AG wybrał PR Solutions w wyniku konkursu ofert. Podpisana umowa ma charakter projektowy i dotyczy przeprowadzenia kampanii PR wspierającej start na polskim rynku internetowego, branżowego katalogu firm – Firmy.Net. Portal wyróżniają pośród konkurencji rozbudowane możliwości prezentacji firmy, a także usługa kompleksowej promocji w Internecie dla zarejestrowanych w katalogu firm.

„Firmy.net jest przedstawicielem zupełnie nowej generacji internetowych katalogów firm. Portal łączy w sobie wszystko, co jest potrzebne do czerpania maksimum korzyści z obecności w Internecie, czyli: zaawansowane narzędzia służące prezentacji firmy oraz usługę pozycjonowania konkretnych firm i branż z katalogu w wynikach wyszukiwania najbardziej popularnych wyszukiwarek internetowych. Te unikatowe cechy Firmy.net przekładają się na bardzo konkretne korzyści dla firm. I właśnie te korzyści z pomocą PR Solutions chcemy zaprezentować rynkowi” – mówi Michał Kurczycki, przedstawiciel NNV AG w Polsce.

NNV AG to firma mająca główną siedzibę w Baar, w Szwajcarii, która działa na terenie całej Europy, będąc twórcą i operatorem wielu internetowych katalogów i giełd branżowych. Przykładowo w Polsce NNV AG prowadzi serwisy: Nieruchomosci-online.pl, Autoteam.pl, Poznajkraj.pl. Firma świadczy także m.in. usługi hostingowe, związane z marketingiem internetowym, a także tworzy zaawansowane aplikacje internetowe oraz zarządza bazami danych. Więcej informacji o NNV AG można znaleźć na stronie: http://www.nnv.ch.

PR Solutions to agencja public relations, która specjalizuje się w zdobywaniu społecznego zaufania dla nowych produktów i idei. Cel ten realizuje korzystając z bogatego zestawu technik i narzędzi public relations, dbając o zachowanie najwyższych standardów i etycznych norm postępowania. PR Solutions obsługuje wiele firm z branży teleinformatycznej. Agencja dysponuje także bogatym doświadczeniem w obszarze PR korporacyjnego i produktowego dla firm m.in. z branży reklamowej, medialnej, FMCG, finansowej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.