Just reklamuje Polopirynę i Novitę – Portal PR - 24PR
Just reklamuje Polopirynę i Novitę

24.10.2008 Kategoria: Realizacje, Reklama. Autor: infopr

Trwają jesienne kampanie reklamowe leków Polopiryna i Novita przygotowane przez agencję Just. Ta pierwsza marka promuje się w telewizji, a ta druga – na outdoorze i kinach.

Rozpoczęta 26 września telewizyjna kampania reklamowa Polopiryny podkreśla skuteczność tej marki i jej szybkość działania w leczeniu przeziębienia i grypy. Novita promuje się natomiast przez cały październik pod hasłem „W dzień energię czujesz, w nocy się regenerujesz!” w outdoorze (citylighty, frontlighty i backlighty w Krakowie) i kinach.

Kreację obu kampanii przygotował Just Health Club, dział agencji Just zajmujący się marketingiem w branży consumer care. Reklamę kinową Novity zrealizował Kinetik, a media do całości akcji zakupił ZenithOptimedia. Z kolei spot telewizyjny Polopiryny wyprodukował OTOFilm, a zakupem mediów do kampanii tej marki zajął się dom mediowy Universal McCann.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.