On Board PR dla Zentivy – Portal PR - 24PR
On Board PR dla Zentivy

23.10.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

On Board PR rozpoczął współpracę z firmą Zentiva – jedną z największych firm farmaceutycznych w Europie Centralnej i Wschodniej.

On Board PR dla Zentivy. On Board PR rozpoczął współpracę z firmą Zentiva – jedną z największych firm farmaceutycznych w Europie Centralnej i Wschodniej.
Firma On Board PR (www.onboard.pl) rozpoczęła współpracę z firmą Zentiva – jedną z największych firm farmaceutycznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kontrakt podpisany między On Board PR, a firmą Zentiva będzie obowiązywał do końca 2009 roku. Za realizację działań PR dla firmy Zentiva odpowiedzialny jest zespół Ewy Marczyk-Chłopecka w dziale Healthcare.
Grupa Zentiva (www.zentiva.pl) jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, która zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą nowoczesnych leków generycznych. Jest liderem rynku w Republice Czeskiej, Turcji, Rumunii i Słowacji. Umacnia też swoją pozycję w Polsce, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech i Ukrainie oraz w krajach nadbałtyckich. Grupa Zentiva zatrudnia 6,500 osób i ma zakłady produkcyjne w Czechach, Turcji, Rumunii i Słowacji. W Polsce firma działa od 2003 jako Zentiva PL Sp. z o.o. Od tego czasu jest jedną z najszybciej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Wytwarzane przez Zentiva leki stosowane są w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, moczowo-płciowego, pokarmowego, centralnego układu nerwowego oraz w osteoporozie i uśmierzaniu bólu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.