Pinnacle wybiera Euro RSCG Sensors – Portal PR - 24PR
Pinnacle wybiera Euro RSCG Sensors

21.10.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Euro RSCG Sensors rozpoczęła współpracę z firmą Pinnacle, deweloperem centrów magazynowo-logistycznych, który operuje na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Agencja jest odpowiedzialna za komunikację korporacyjną firmy w Polsce.

– Zdecydowaliśmy się powierzyć obsługę naszej firmy Euro RSCG Sensors przez wzgląd na duże doświadczenie agencji w obszarze rynku nieruchomości i doskonałe wyniki, którymi firma może się poszczycić w pracy dla klientów z wielu branż – mówi Kamila Newlin-Łukowicz, marketing manager Pinnacle Poland. Chcemy rozwijać swoją działalność w Polsce, więc wsparcie profesjonalnego doradcy z zakresu komunikacji jest nam niezbędne – dodaje.

Pinnacle Poland realizuje swoją pierwszą inwestycję w Polsce – PointPark Poznań, centrum logistyczne o łącznej powierzchni blisko 180.000 metrów kwadratowych. Spółka zamierza w krótkim czasie powiększyć swój portfel inwestycji o kolejny duży projekt.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.