Rusza konkurs ATA-INT.LTD pod hasłem ?Klikaj i wygrywaj” – Portal PR - 24PR
Rusza konkurs ATA-INT.LTD pod hasłem ?Klikaj i wygrywaj”

23.10.2008 Kategoria: INNE. Autor: infopr

Wraz z wprowadzeniem przez ATA-INT.LTD innowacyjnego projektu ?Drukarka za złotówkę w abonamencie” został ogłoszony konkurs na stronie www.

Konkurs ?Klikaj i wygrywaj” rusza 27 października br. Jego organizatorem jest firma ATA – wyłączny dystrybutor produktów koncernu Gestetner, uznany dostawca profesjonalnych systemów do drukowania, kopiowania i skanowania. Wszyscy, którzy odwiedzą stronę www.drukuj.com.pl i zalogują się na portalu mają szansę zdobyć urządzenie drukujące bardzo wysokiej jakości – model GX 2500. Ten model drukarki to przede wszystkim nowatorska technologia koloru GelSprinter TM, dzięki której sprzęt produkuje aż 28 wydruków w ciągu 1 minuty. Precyzyjne ustawianie papieru i szybkie schnięcie obrazu powodują, że ta kolorowa drukarka produkuje żywe kolory.

Konkursowi ?Klikaj i wygrywaj” towarzyszy wprowadzona przez firmę ATA-INT.LTD nowatorska usługa dla firm ?Drukarka za złotówkę w abonamencie”. Takiego rozwiązania nie wprowadzono jeszcze na żadnym kontynencie. Wraz z podpisaniem umowy każdy staje się właścicielem wysokiej jakości sprzętu drukującego. Zaledwie za 1 zł otrzymuje na własność drukarkę niezbędną w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jest to z pewnością innowacyjny sposób outsourcingu wydruku, dający możliwość oszczędności pieniędzy w firmie, pozbycia się problemu z uzupełnianiem tonerów, czy niedostępnym serwisem.

Konkurs ?Klikaj i wygrywaj” ma charakter ogólnopolski i potrwa do 14 listopada br. Każdego dnia od poniedziałku do piątku będzie można wygrać na www.drukuj.com.pl jeden model urządzenia GX 2500.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.