Badamy poziom energii Polaków! – Portal PR - 24PR
Badamy poziom energii Polaków!

25.11.2008 Kategoria: INTERNET. Autor: infopr

Z początkiem listopada ruszyła nowa strona internetowa www.energiazyciowa.pl, na której poza praktycznymi informacjami będzie można też zbadać poziom własnej energii.

Wciąż wzrastające tempo życia skłania ludzi do coraz większego wysiłku zarówno fizycznego jak i psychicznego. Ludzie żyją w ciągłym pędzie, zapominając jednocześnie o tym, że każdy organizm potrzebuje odpoczynku. Świat stawia przed nimi coraz to większe wyzwania, a sprostanie im często wymaga dużego wkładu pracy i energii. Energia życiowa odgrywa bardzo ważną rolę w każdej dziedzinie życia i jest niezbędnym elementem potrzebnym do funkcjonowania organizmu. Jednak coraz częściej natłok pracy i obowiązków przyczynia się do znacznego zmniejszenia się jej poziomu w organizmie, a czasem nawet do jej braku.

Oprah Winfrey twierdzi, że ?energia jest esencją życia. Każdego dnia decydujesz jak jej użyć – przez znajomość tego, co chcesz i co trzeba zrobić, by osiągnąć cel oraz skupienie się na nim”.

Rozwiązaniem tego problemu może być włączenie do codziennej diety Koenzymu 1, który jest nośnikiem energii życiowej. Wpływa zarówno na energię fizyczną, jak i umysłową: spowolnienie procesów starzenia się (anty-aging), redukcję zaburzeń snu związaną ze zmianą stref czasowych (jet-lag), zwiększenie libido u kobiet i mężczyzn, zwiększenie energii w stanach przepracowania podczas intensywnej pracy oraz przy wysiłku fizycznym, poprawę samopoczucia, złagodzenie napięcia nerwowego, poprawę zdolności zapamiętywania i koncentracji, wzrostu poziomu energii w stanach znużenia i zmęczenia psychicznego organizmu. Koenzym 1 jest przede wszystkim skierowany do ludzi, którzy wykazują zwiększone zapotrzebowanie na energię życiową: wykonujących intensywną pracę, uprawiających sport, uczących się, znajdujących się w stanie obniżonego nastroju, czy też chcących zachować młodość i witalność.

Z myślą o tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat Koenzymu 1 oraz innych sposobów pozyskania energii życiowej, została zaprojektowana strona internetowa www.energiazyciowa.pl, na której oprócz wiadomości teoretycznych można też znaleźć wiadomości praktyczne oraz ciekawostki. Strona została podzielona na różne sekcje, takie jak: Koenzym 1, energia, koncentracja, starzenie się organizmu, regeneracja sił, zmiany stref czasowych. Poszczególne sekcje zawierają ciekawe wiadomości oraz porady jak uniknąć różnego rodzaju ?pułapek” np. żywieniowych. Ponadto każda osoba odwiedzająca stronę może znaleźć przepis na pyszne, a jednocześnie energetyczne śniadanie oraz poznać tajniki chińskiego masażu Shiatsu. Dla bardziej ambitnych strona przygotowała ciekawy QUIZ, dzięki któremu uczestnicy nie tylko sprawdzą swoją wiedzę, ale również wzbogacą ją o ciekawe informacje na temat energii życiowej i zdrowego trybu życia.

Dodatkowo strona internetowa zachęca do wzięcia udziału w akcji mającej na celu zbadanie poziomu energii życiowej Polaków. Każdy kto chciałby przyczynić się do znalezienia odpowiedzi na to pytanie może to zrobić poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się na tej stronie. Po zakończeniu akcji zostanie opracowany specjalny raport, mówiący o poziomie energii życiowej Polaków, a także o sposobach dostarczania energii do organizmu, rozumieniu przez Polaków pojęcia ?człowiek energetyczny”, oraz na temat roli jaką energia spełnia w naszym życiu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.