Bezpieczeństwo i atrakcyjna oferta dla klientów Mill-Yon Development – Portal PR - 24PR
Bezpieczeństwo i atrakcyjna oferta dla klientów Mill-Yon Development

28.11.2008 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

Kryzys na rynkach światowych nie spowalnia inwestycji spółki Mill-Yon. Deweloper jest bowiem częścią międzynarodowego holdingu ILDC (The Israel Land Development Company Limited), który prowadzi działalność deweloperską na wszystkich kontynentach i ma w tym zakresie prawie stuletnie doświadczenie. Początki ILDC sięgały czasów sprzed Wielkiego Kryzysu, dzięki czemu firma zdobyła unikalną wiedzę jak funkcjonować w dobie spowolnienia gospodarki i niepewności na rynku nieruchomości. Korzystając z tego doświadczenia oraz zaplecza finansowego spółki-matki, Mill-Yon realizuje swoje cele w sposób bezpieczny i konsekwentny.
Zgodnie z wcześniejszymi planami deweloper zamierza zakończyć budowę osiedla Aura Park w Miasteczku Wilanów do 2010 roku. W ramach IV etapów zostanie wybudowanych 8 (ogrodzonych i strzeżonych) apartametowców z prawie 1100 mieszkań o wysokim standardzie i przyjaznej infrastrukturze (m.in. duża ilość zieleni, oczka wodne, prace zabaw dla dzieci). W marcu 2008 spółka zakończyła I fazę inwestycji, przekazując klientom 278 mieszkań i 6 lokali użytkowych. W chwili obecnej realizowane są prace wykończeniowe w II i budowa III i IV etapu osiedla Aura Park. W chwili obecnej deweloper oferuje klientom ostatnie mieszkania I i II etapie inwestycji, w tym ekskluzywne penthousy z ponad stumetrowymi tarasami. We wrześniu b.r. Mill-Yon rozpoczął sprzedaż etapu III, w którym ceny mieszkań znajdują się w przedziale od 6690 do 13800 PLN netto za m2. Koszt naziemnego stanowiska parkingowego to 36 tys., a miejsca na platformie 20 tys. PLN brutto.
Mając na uwadze bieżącą sytuację związaną z udzielaniem przez instytucje finansowe kredytów hipotecznych, deweloper we współpracy z polskimi bankami przygotował specjalne oferty finansowania zakupu mieszkań w inwestycji Aura Park. Dzięki nim klienci spółki Mill-Yon otrzymają atrakcyjne warunki i przyśpieszoną procedurę kredytową. Szczegóły oferty nabywcy otrzymają w Biurze Sprzedaży inwestycji Aura Park mieszczącym się na ul. Sarmacka 18.
Więcej informacji o inwestycji Aura Park na stronie internetowej – www.mill-yon.com).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.