Ciszewski Marketing Sportowy dla polskiego oddziału NEC Europe – Portal PR - 24PR
Ciszewski Marketing Sportowy dla polskiego oddziału NEC Europe

18.11.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

Agencja Ciszewski Marketing Sportowy zawarła umowę o współpracy z firmą NEC Europe Oddział w Polsce (NEC). Dotyczy ona kompleksowej obsługi marketingowej oraz PR NEC Venue Management.

System NEC Venue Management to innowacyjne rozwiązanie technologiczne zapewniające kompleksowe połączenie wszystkich funkcjonalności obiektów sportowych i komunikujące je ze sobą. Wzorcowym zastosowaniem systemu venue management jest o2 Arena w Londynie (www.necattheo2.co.uk).

W ramach umowy CMS będzie odpowiadał za obsługę marketingową związaną z wprowadzeniem na rynek systemu NEC Venue Management. Działania obejmują między innymi promocję usług i produktów oraz budowę wizerunku firmy NEC w obszarze rozwiązań venue management, działania sprzedażowe, organizację regionalnych seminariów poświęconych tematowi venue management oraz naming rights oraz wyłonienie referencyjnego obiektu sportowego, w którym wzorcowo zostanie wdrożony system w celu popularyzacji naming rights i venue management w Polsce.

Dodatkowo CMS zajmie się także pozyskaniem ekspertów i międzynarodowych praktyków, którzy wesprą merytorycznie prowadzone działania oraz organizacją wyjazdów i prezentacji edukacyjnych dla decydentów miejskich w ramach konkursów i aktywizacji grup docelowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.