Katalog programu lojalnościowego Rodziynka – Portal PR - 24PR
Katalog programu lojalnościowego Rodziynka

03.11.2008 Kategoria: Realizacje, Reklama. Autor: infopr

Polymus Integrated Communication przygotował najnowszą odsłonę katalogu nagród programu lojalnościowego Rodziynka, który obowiązywać będzie w sieci supermarketów Carrefour Express oraz hipermarketów Carrefour do października 2009.
To już trzecia z rzędu edycja katalogu przygotowana przez Polymus. Agencja współpracuje
z Carrefour od ponad 12 miesięcy. W ramach współpracy, poza katalogami nagród do programu lojalnościowego, Polymus realizuje projekty z zakresu mailingów targetowanych oraz okolicznościowych dekoracji sklepów sieci Carrefour.
Polymus specjalizuje się w działaniach Integrated Communication. Oferuje pełen zakres usług z obszaru ATL, marketingu services, w tym między innymi przygotowanie oraz obsługę: programów lojalnościowych i motywacyjnych, promocji i animacji sprzedaży, akcji realizowanych za pośrednictwem hostess i promotorów, imprez plenerowych i zamkniętych, jak również merchandising, sponsoring oraz wszelkie działania komunikacji bezpośredniej.
Polymus jest liderem kategorii ?Zadowolenie z obsługi Klienta” według badań MB SMG/KRC opublikowanych w Media i Marketing, numer 25 (308) z dnia 25.06.2008 r. Agencja należy do grupy kapitałowej Arteria SA, w skład której wchodzi także Rigall Distribution oraz Arteria Retail SA.

Dalszych informacji udziela
Krzysztof Stremler,
Sales Support Director
Polymus Integrated Communication
e-mail: Krzysztof.stremler@polmus.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.