Mastergroove modernizuje studio – Portal PR - 24PR
Mastergroove modernizuje studio

20.11.2008 Kategoria: Reklama. Autor: infopr

Studio postprodukcji Mastergroove zakupiło recorder IMX Sony MSW-M2000P/1 . Recorder jest jednym z najnowszych urządzeń tego typu w branży postprodukcji filmowej. Pozwala na transfer szybszy niż w czasie rzeczywistym i jest standardowym formatem emisji m.in. dla telewizji Polsat. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o produkcjach telewizyjnych, umożliwiając zapis dżwięku cyfrowego na maksymalnie ośmiu ścieżkach. Recorder zapewnia także jakość obrazu na najwyższym poziomie, dzięki standardowi kompresji MPEG-2 4:2:2P@ML przy prędkości 50Mb/s. Standard ten został uznany przez Europejską Unię Nadawców za wyznacznik dla przyszłych konstruktorów systemów nadawczych.
– Recorder MSW-M2000P/1 jest doskonałym uzupełnieniem dla posiadanego już przez nas Digital Betacam Sony DVW-M2000, który stanowi standard emisyjny m. in. w telewizji TVN i Telewizji Polskiej. Dzięki nowemu urządzeniu mamy możliwość przygotowywania kaset emisyjnych również dla Telewizji Polsat, a zatem posiadamy komplet urządzeń koniecznych do opracowywania nośników dla wszystkich największych polskich stacji telewizyjnych. – mówi Jakub Jamrożek, Prezes Zarządu Mastergroove Studio.
Mastergroove Studio specjalizuje się w przygotowaniu polskich wersji językowych na potrzeby mediów, opracowuje m.in. nagrania lektorskie, napisy telewizyjne oraz DVD, dubbingi filmów fabularnych, animowanych i dokumentalnych. Zajmuje się również post produkcją obrazu oraz przygotowywaniem nośników emisyjnych w standardach kodowania SD i HD.
Do klientów Mastergroove należą m.in. ITI Neovision, Telewizja Polsat, TVP, Telewizja Puls, Fremantle Polska, Constantin Entertainment oraz Mastiff Media.

Mastergroove

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.