Medal Targów Kielce dla ISM EuroCenter S.A. – Portal PR - 24PR
Medal Targów Kielce dla ISM EuroCenter S.A.

13.11.2008 Kategoria: Systemy IT. Autor: infopr

Medal Targów Kielce za SECURE – M oraz innowacyjne podejście do integracji systemów bezpieczeństwa dla ISM EuroCenter S.A.
Uznanie zyskały systemy do inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem fizycznym i technicznym prezentowane przez ISM EuroCenter S.A. na IX Wystawie Monitoringu Wizyjnego ALARM w Kielcach. Ich innowacyjność polega na połączeniu specjalistycznego oprogramowania z najnowocześniejszymi urządzeniami technicznymi tak, że oferowane rozwiązania nie tylko zabezpieczają czy wykrywają określony obiekt lub ostrzegają przed zagrożeniem, ale także potrafią same zdecydować o reakcji w danej sytuacji i zatrzymać, wezwać pomoc oraz powiadomić odpowiednie służby.
Oferta ISM Eurocenter S.A. była prezentowana 5 i 6 listopada tego roku na IX Ogólnopolskiej Wystawie Monitoringu Wizyjnego ALARM w Kielcach. Podczas dwudniowych targów i konferencji można było zapoznać się z najnowszymi systemami sygnalizacji włamania, napadu i pożaru, monitoringu wizyjnego miast i obiektów oraz rozwiązaniami z zakresu zabezpieczenia imprez masowych.
ISM EuroCenter S.A. prezentowała możliwości swoich systemów takie jak np. zabezpieczenie najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi miasta, lotniska czy szpitala, poszukiwanie osób i śledzenie wybranych obiektów. To już nie przyszłość przedstawiana w filmach science fiction, ale realne możliwości zaawansowanych technologicznie systemów do inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem oferowanych przez spółkę ISM EuroCenter S.A. (Intelligent Security Management EuroCenterS.A.).Systemy tworzone są w oparciu o innowacyjne oprogramowanie tzw. platformy typu PSIM (Physical Security Information Management). Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwy jest skuteczny nadzór nad systemami bezpieczeństwa, w których skład wchodzi ciągle zwiększająca się liczba, coraz bardziej złożonych źródeł informacji.
Właśnie takie rozwiązanie znalazło uznanie w oczach jury i zwiedzających. ISM EuroCenter S.A. otrzymała medal w kategorii ALARM. Co roku podczas kolejnych edycji wystawy są przyznawane medale i wyróżnienia w kategoriach: SPORT OBIEKT i ALARM.
ISM EuroCenter S.A. powstała w czerwcu 2008 roku. Jest najmłodszą spółką właśnie formującej się GRUPY JW PROJAN, która skupia firmy z branży IT oraz budowlanej i zarządzania nieruchomościami. Pierwsza ze spółek związanych z GRUPĄ powstała blisko dwadzieścia lat temu. Firmy łączy nie tylko wspólny kapitał, ale także innowacyjność w dziedzinach, którymi się zajmują.

Dodatkowych informacji udzielają:
Jolanta Plieth-Cholewińska Marzena Pulkowska
Dyrektor Biura Komunikacji Biuro Komunikacji
JW PROJAN S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.