Multum PR we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
Multum PR we Wrocławiu

13.11.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

We Wrocławiu powstała nowa agencja – Multum PR. Jej założycielami są Krzysztof Mojzych, Ewa Sarnowska i Joanna Kubik. Multum PR zamierza prowadzić działania Public Relations dla firm rodzinnych, zwłaszcza z Dolnego Śląska, a także wspomagać w budowaniu wizerunku młodych, zdolnych artystów. – Naszą specjalnością jest wspieranie swą PR-ową wiedzą i doświadczeniem – mówi Krzysztof Mojzych, prezes zarządu – firm rodzinnych. Takich, które w ostatnich latach znakomicie sobie radzą, stanowiąc fundament polskiej gospodarki.

Do tej pory Multum PR zorganizowała imprezę integracyjną dla pracowników spółki Kompozyty oraz 2-dniową konferencję „Nowości techniczne i technologiczne w galwanotechnice” w Pałacu Wojanów k. Jeleniej Góry dla spółki Matusewicz Budowa Maszyn i jej klientów. Prowadzi również działania non profit dla małej Hani – dziewczynki z zespołem Downa, podopiecznej Dolnośląskiej Fundacji Promocji Zdrowia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.