Otwarcie Parku Handlowego Młyn – Portal PR - 24PR
Otwarcie Parku Handlowego Młyn

29.11.2008 Kategoria: Handel. Autor: infopr

Najnowszy obiekt handlowy we Wrocławiu – Park Handlowy Młyn – jest już na ukończeniu.
Prace wykonawcze obiektu przebiegają zgodnie z harmonogramem i według planów dewelopera – spółki Helical Poland – klienci zrobią pierwsze zakupy już na Mikołajki, 6 grudnia 2008r. Park Handlowy Młyn, budowany w sąsiedztwie Centrum Handlowego Korona, będzie miał 9 najemców i powierzchnię ok. 9600 m?.
Inwestycja spółki Helical Poland zlokalizowana jest na 2 hektarowej działce sąsiadującej z popularnym Centrum Handlowym Korona, w północnej części Wrocławia. Dogodny dojazd do nowego obiektu zapewnia jedna z większych arterii miasta, ul. Krzywoustego. Budowa obiektu rozpoczęta w maju 2008r. zbliża się ku końcowi. Obecnie trwają prace wykończeniowe i instalacja najemców. Na 6 grudnia obiekt będzie gotowy, aby powitać pierwszych klientów.

„W odróżnieniu od wielofunkcyjnych centrów handlowych, budowa „parku handlowego” nie jest skomplikowana. Dzięki temu wykonanie parterowego budynku ?Młyna” z modułami wielkopowierzchniowymi zajęło nam mniej niż rok. Jesteśmy niezwykle uradowani, że to właśnie Młyn będzie pierwszym tego typu centrum handlowym w regionie ” – mówi Jonathan Tinker – dyrektor Helical Poland.

Położenie Młyna w pobliżu innego centrum handlowego, inwestor uważa za jego atut. Oferta najemców nie została zdublowana, a jedynie uzupełniona o nowe sklepy. Dla klientów z północnej części Wrocławia jest to doskonała wiadomość – zyskają nie tylko bogatszą ofertę w pobliżu miejsca zamieszkania, ale także wyjątkowo przestronne sklepy, z wygodnym dostępem do nich wprost z parkingu.

„Dostrzegamy naprawdę duży potencjał w naszej wrocławskiej inwestycji. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z drogą ekspresową E67 aż 180.000 mieszkańców może dojechać do Młyna w bardzo krótkim czasie. Znaczącym atutem jest także rozległy i bezpłatny parking oraz położenie w handlowej okolicy” – mówi Jonathan Tinker. ?Zapraszamy pierwszych klientów na wspaniałe zakupy w przestronnych sklepach, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Wiemy, że jest to czas poszukiwania prezentów i dodatków dekoracyjnych do mieszkań” – dodaje Tinker.

Powierzchnia handlowa Parku Handlowego Młyn to 9 600 m?. Mieści się na niej wielkopowierzchniowych sklepów, takich jak: Carpetright, Deichmann, Halfords, Kakadu, Komfort, MediaExpert, Megasklep Dziecko, Piotr i Paweł oraz Superpharm. Tak dobrana oferta oznacza, że każdy klient Młyna znajdzie coś dla siebie – czy będzie to rodzina z dziećmi, fan nowych mediów i motoryzacji, osoba urządzająca lub odnawiająca swoje mieszkania. Szczególnie zadowoleni z promocji otwarciowych powinni być wszyscy poszukiwacze ciekawych i niedrogich upominków na Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia.
Szczególną atrakcją w dniu otwarcia Parku Handlowego Młyn będzie możliwość spotkania z pięciokrotnym mistrzem świata wśród strongmanów – Mariuszem Pudzianowskim. W sobotę 6 grudnia, od 10.30 do 12.30 plac przed budynkiem Młyna wypełnią bajkowe postaci. Dominator Pudzianowski – gość specjalny Młyna – zaprosi do sprawdzenia swojej tężyzny dorosłych i dzieci, poprowadzi także pełne emocji gry i zabawy. Dla wszystkich klientów odwiedzających Młyn przygotowano także wiele niespodzianek w otwieranych sklepach. Będą specjalne oferty cenowe, promocje i pokazy interesujące dla najbardziej nawet wymagających konsumentów.
 
O Helical Poland
Założona w 2005 roku spółka Helical Poland jest spółką zależną Helical Bar plc, brytyjskiej firmy inwestycyjno – deweloperskiej, notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Londynie, o wartości giełdowej przekraczającej 350 milionów funtów. Znaczny potencjał wzrostu rynków Europy Centralnej, zaobserwowany przez Helical Bar, skłonił firmę do otwarcia pierwszego zagranicznego biura
w Warszawie.
Helical Poland specjalizuje się w budowie sklepów wielkopowierzchniowych i centrów handlowych.
Do końca roku 2010 zamierza oddać do użytku ponad 110 000 m? w trzech projektach zlokalizowanych na południu Polski. Helical Poland poszukuje możliwości inwestycyjnych w największych polskich aglomeracjach. W strefie zainteresowań firmy mieszczą się istniejące obiekty, tereny przeznaczone pod zabudowę wielkopowierzchniową oraz projekty typu joint-venture.
www.helicalpoland.pl

TBWA/PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.