Polymus Integrated Communication rozpoczął współpracę z Telewizją Nowej Generacji ?n” – Portal PR - 24PR
Polymus Integrated Communication rozpoczął współpracę z Telewizją Nowej Generacji ?n”

21.11.2008 Kategoria: Realizacje, Reklama. Autor: infopr

We wrześniu 2008 r Polymus rozpoczął współpracę z Telewizją Nowej Generacji ?n”. Zadaniem agencji jest kompleksowa obsługa akcji promocyjnej przy wykorzystaniu 6 tak zwanych ?n”-busów, czyli specjalnie przygotowanych pojazdów, w ramach których zamontowano telewizory plazmowe, nagłośnienie oraz anteny do odbioru sygnału Telewizji Nowej Generacji ?n”.
Zadaniem akcji jest aktywne promowanie usług Telewizji Nowej Generacji ?n”, zapraszanie potencjalnych klientów do punktów sprzedaży Każdy z ?n”-busów obsługiwany jest przez dwuosobowy zespół promotorów pracujący w ciągu tygodnia. Akcja realizowana jest we wszystkich miastach Polski, w których znajdują się punkty sprzedaży ?n” oraz na imprezach okolicznościowych.

W ramach akcji, każdy potencjalny Klient, poza możliwością zapoznania się z ofertą ?n” otrzymuje także swoje zdjęcie na wygodnym fotelu, będącym wyposażeniem ?n”-busów.
Jesteśmy dumni z faktu rozpoczęcia współpracy z Telewizją Nowej Generacji ?n”. Cieszymy się, że powierzono nam realizację tego ciekawego projektu – powiedział Tomasz Makaruk Prezes Zarządu Polymus.

Polymus specjalizuje się w działaniach Integrated Communication. Oferuje pełen zakres usług z obszaru ATL, marketingu services, w tym miedzy innymi przygotowanie oraz obsługę: programów lojalnościowych i motywacyjnych, promocji i animacji sprzedaży, akcji realizowanych za pośrednictwem hostess i promotorów, imprez plenerowych i zamkniętych, jak również merchandising, sponsoring oraz wszelkie działania komunikacji bezpośredniej.

Polymus jest liderem kategorii ?Zadowolenie z obsługi Klienta” według badań MB SMG/KRC opublikowanych w Media i Marketing numer 25 (308) z dnia 25.06.2008 r. Agencja należy do grupy kapitałowej Arteria SA, w skład której wchodzi także Rigall Distribution.

Polymus

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.