Powstała Pracownia Kreatywna Time 100% – Portal PR - 24PR
Powstała Pracownia Kreatywna Time 100%

18.11.2008 Kategoria: Realizacje, Reklama. Autor: infopr

W strukturach Biura Reklamy Time SA powstała Pracownia Kreatywna Time 100%, w ramach której realizowane są projekty sponsorskie, w które angażują się stacje radiowe z portfolio Grupy.

Szefem projektu jest Andrzej Tuzinowski, dyrektor ds. badań i rozwoju, a współpracować z nim będą Grzegorz Wilk i Michalina Pietrzyk, specjaliści ds. realizacji projektów.

Pracownia Kreatywna ma usprawnić i przyspieszyć realizację projektów sponsorskich, które angażują coraz większą ilość mediów w grupie.

– Chcemy wykorzystywać synergię wszystkich dostępnych w Grupie mediów dla zaprojektowania i prowadzenia spójnej komunikacji marketingowej, zgodnie z wymogami i tendencjami rynkowymi – mówi Andrzej Tuzinowski.

Obecnie, w ramach działania Pracowni, na antenie Radia Eska realizowane są: akcja Eska Mix Plus Tour dla Polkomtela, akcja dla Motoroli w paśmie imprEska oraz trzy akcje w paśmie porannym: dla Frytki McCain, serwis Navi News dla ERY i konkurs „Pomyśl Cieplej o ziemie” dla Nestea (Coca Cola).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.