Magellany dla On Board PR – Portal PR - 24PR
Magellany dla On Board PR

19.12.2008 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

Jury międzynarodowego konkursu Magellan Awards 2008 przyznało nagrody dwóm kampaniom prowadzonym przez On Board PR. Brązowy Magellan w kategorii Community Relations przyznano kampanii ?Partnerska rodzina”. Honorową statuetką w kategorii Organizational Comunication wyróżniono kampanię na rzecz wzrostu płac pracowników ochrony.

Kampania ?Partnerska Rodzina” była realizowana w ramach projektu ?Elastyczny Pracownik – Partnerska Rodzina” koordynowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku. Głównym celem projektu było popularyzowanie partnerskiego modelu rodziny i zachęcanie mężczyzn do większego angażowania się w życie domowe. Działania zainicjowały szeroką dyskusję w mediach (łącznie ponad 8 godzin obecności w TV, 9 godzin audycji radiowych, ponad 200 publikacji prasowych).

Kampania na rzecz wzrostu płac pracowników ochrony była realizowana dla NSZZ ?Solidarność”. Celem projektu było poprawa warunków pracy w branży ochrony, edukacja pracowników tego sektora oraz przekonanie pracodawców o konieczności zmian. Działania zakończono sukcesem; podpisano porozumienia z sześcioma największymi firmami ochrony i zainicjowano proces przygotowania zmian regulacji prawnych istotnych dla sektora.
Magellan Awards 2008 to ósma edycja corocznego konkursu branży marketingowej. Organizatorem jest LACP – organizacja skupiająca amerykańskich profesjonalistów z dziedziny komunikacji. Nagrody przyznawane są za programy public relations w kilku kategoriach. Celem konkursu jest promowanie najwyższych standardów w dziedzinie komunikacji. Konkurs adresowany jest do firm i organizacji z całego świata.

LACP (League of American Communications Professionals, www.lacp.com) to amerykańska organizacja skupiająca profesjonalistów branży komunikacji marketingowej. Jej celem jest promowanie najwyższych profesjonalnych standardów w komunikacji. LACP już od ośmiu lat organizuje międzynarodowe konkursy branży marketingowej, są to: Magellan Awards, Spotlight Awards, Vision Awards oraz Inspire Awards. Siedzibą LACP jest San Diego w USA.
On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmujemy czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.

Norbert Kilen
On Board Public Relations Sp. z o.o.,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.