Mastergroove Studio dla Religia TV – Portal PR - 24PR
Mastergroove Studio dla Religia TV

05.12.2008 Kategoria: media. Autor: infopr

Studio Mastergroove rozpoczęło współpracę z kanałem tematycznym grupy ITI Neovision – Religia TV.
Firma Mastergroove Studio odpowiadać będzie za realizację opracowań polskich wersji językowych do części produkcji zagranicznych, m.in. poruszających tematykę religii i moralności programów dokumentalnych, filmów fabularnych oraz seriali, które stanowią znaczną część ramówki emitowanej na antenie kanału. W całości realizuje również montaż obrazu, oprawę graficzną i nagrania lektorskie do cotygodniowego programu ?Wieści z Rzymu”. Umowę podpisano na czas nieokreślony.
Religia TV to projekt skierowany do osób zainteresowanych szeroką tematyką wiary, pragnących poszerzyć swój światopogląd. Kanał rozpoczął oficjalna emisję we wrześniu ubiegłego roku i ma stanowić swoistą przeciwwagę dla Telewizji Trwam i TV Puls. Oprócz dokumentów i filmów fabularnych, w ramówce Religia TV znaleźć można programy autorskie Szymona Hołowni, będącego dyrektorem programowym kanału, cykle rozmów ks. Kazimierza Sowy, audycje publicystyczne z udziałem znawców tematyki religijnej, którzy komentują bieżące wydarzenia z życia kościoła, a nawet program kulinarny prowadzony przez siostrę Anielę Garecką.
Mastergroove Studio ma doświadczenie w przygotowaniu polskich wersji językowych na potrzeby mediów, wykonuje m.in. nagrania lektorskie, napisy telewizyjne, dubbingi filmów fabularnych i animowanych. Zajmuje się również post produkcją obrazu oraz przygotowywaniem nośników emisyjnych w standardach SD i HD.
Do klientów Mastergroove Studio należą m.in. ITI Neovision, Telewizja Polsat, TVP, Telewizja Puls, Universal Studios International, FremantleMedia Polska, Constantin Entertainment oraz Mastiff Media.

Jakub Jamrożek
www.mastergroove.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.