BEST image PR dla Rintal Polska – Portal PR - 24PR
BEST image PR dla Rintal Polska

23.01.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

W styczniu 2009 roku firma Rintal Polska zleciła stałą obsługę public relations poznańskiej agencji BEST image PR. Współpraca ma na celu maksymalne wypromowanie firmy oraz ukazanie kompleksowości oferowanych przez nią produktów i usług.

Firma Rintal Polska należy do włoskiej grupy Rintal Spa. Istniejąc na polskim rynku od 1996 roku wypracowała sobie miano jednego z czołowych producentów schodów i poręczy. Pozycję tę zawdzięcza nieustannym inwestycjom na rzecz firmy oraz podejmowanym działaniom służącym rozwojowi biura projektowego i wzorniczego. Na tę chwilę Rintal Polska posiada też najbardziej rozbudowaną sieć sprzedaży wśród firm z branży.

Działania PR skupią się przede wszystkim na kompleksowych relacjach z mediami. BEST image PR stawia za cel współpracy maksymalne wypromowanie firmy m.in. poprzez ukazanie szerokiej gamy produktów znajdujących się w ofercie. Celem jest doprowadzenie do rozpoznawalności firmy Rintal Polska przy użyciu efektywnych i nowoczesnych narzędzi komunikacji.

Osobą odpowiedzialną z ramienia BEST image PR jest Zuzanna Szymańska. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.