Papaya Group dla ,,Mercedesem po Wiśle” – Portal PR - 24PR
Papaya Group dla ,,Mercedesem po Wiśle”

20.01.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

W sieci działa już nowa strona ogólnopolskiego zlotu ?Mercedesem po Wiśle” przygotowana przez Papaya Group.

Nowa witryna internetowa Zlotu zlokalizowa jest pod adresem www.mercedesempowisle.pl Zawiera informacje dotyczące wszystkich edycji imprezy oraz obszerną galerię zdjęć. W dziale ,,media” można zapoznać się z artykułami dotyczącymi Zlotu, a w czytelni z autorskimi publikacjami komandora imprezy Macieja Kulasa, którego pasją jest kolekcjonowanie modeli samochodów. Wkrótce pasjonaci zabytkowych samochodów odwiedzający stronę będą mogli przeczytać kolejne informacje o oraz pobrać materiały pomocne w eksploatacji zabytkowego auta z gwiazdą na masce. Klasyk miesiąca to z kolei zakładka w której przedstawiane będą Mercedesy poszczególnych uczestników Zlotu. Specjalny zegar umieszczony na stronie głównej odmierza czas do następnego zlotu, zaplanowanego na czerwiec 2009.

?Mercedesem po Wiśle” to ogólnopolski zlot właścicieli Mercedesów, który odbywa się w Płocku nieprzerwanie od 2004 roku. Pomysłodawcami imprezy, która z założenia ma być pozbawiona jakiejkolwiek rywalizacji sportowej, są Maciej Lichy i Maciej Kulas. Drugi z Maciejów jest także komandorem imprezy i jej głównym organizatorem od początku jej istnienia. Znakomita atmosfera panująca na zlocie, perfekcyjna organizacja i atrakcyjne położenie Płocka sprawiają, że co roku MPW zbiera wysokie oceny wśród uczestników, widzów i dziennikarzy. Oficjalny patronat nad imprezą sprawuje Mercedes-Benz Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.