Röben Budowlaną Marką Roku 2008 w kategorii Pokrycia dachowe – Portal PR - 24PR
Röben Budowlaną Marką Roku 2008 w kategorii Pokrycia dachowe

31.01.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku po raz piąty przyznało tytuł Budowlanej Marki Roku. Tegoroczną nagrodą w kategorii Pokrycia Dachowe wyróżniono firmę Röben Ceramika Budowlana, producenta dachówek ceramicznych.

Budowlana Marka Roku jest jedną ze znaczących nagród przyznawanych producentom i dystrybutorom materiałów budowlanych. Jak w poprzednich edycjach, laureaci zostali wyłonieni w wyniku badań ankietowych, prowadzonych wśród firm wykonawczych z całego kraju przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Ankietowani kierowali się takimi wyznacznikami, jak: najwyższa jakość oferowanych materiałów, najlepsza relacja ceny do jakości oraz częstość stosowania produktów danej marki. W kategorii Pokrycia dachowe Röben Ceramika Budowlana była najczęściej wymienianą firmą, co pozwala wnioskować, że jej produkty cieszą się dużą popularnością wśród wykonawców.
– Otrzymanie tytułu Budowlanej Marki Roku w kategorii Pokrycia dachowe jest dla nas wyróżnieniem i wyrazem uznania ze strony wykonawców – mówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu w firmie Röben Ceramika Budowlana. – Jakość produktów zawsze była priorytetem naszej firmy. Z tego właśnie powodu ulepszamy nie tylko proces produkcji, ale również staramy się jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Otrzymanie nagrody jest dla nas również wskaźnikiem tego, że dachówka ceramiczna staje się najbardziej popularnym materiałem wykorzystywanym do układania pokrycia dachowego.
Tytuł Budowlanej Marki Roku 2008 w kategorii pokryć dachowych nie jest jedynym wyróżnieniem, jakie firma Röben Ceramika Budowlana otrzymała od swych klientów lub analityków rynku. Również w 2008 roku producent dachówek ceramicznych znalazł się wśród najlepiej prosperujących firm w rankingu gazety „Rzeczpospolita” – „Lista 2000″.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.