Wspólna promocja Euronetu i sieci Euro-Apteka – Portal PR - 24PR
Wspólna promocja Euronetu i sieci Euro-Apteka

17.01.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów, organizuje promocję kosmetyków Vichy we współpracy z ogólnopolską siecią Euro Apteka. Wszyscy użytkownicy bankomatów Euronetu – którzy zgłoszą się do dowolnej apteki sieci z wydrukiem potwierdzającym transakcje – otrzymają rabat 15% na zakup kosmetyków Vichy LIFTACTIV CxP oraz upominek w postaci miniproduktu Vichy do każdego zakupionego kosmetyku. Obecnie już 60% użytkowników, którzy realizują operacje finansowe w urządzeniach sieci Euronet, pobiera z bankomatu wydruki potwierdzające transakcje. Promocja trwa od 15 stycznia do 14 lutego br.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy bankomatów, którzy realizują transakcje finansowe w urządzeniach sieci Euronet na terenie całego kraju oraz pobiorą z bankomatu wydruk potwierdzający dokonanie operacji. Aby skorzystać z promocji, wystarczy w okresie jej obowiązywania zgłosić się z potwierdzeniem wypłaty do dowolnej placówki sieci Euro Apteka, w skład której wchodzą m.in. apteki Euro Apteka oraz Apteki Polonez.

Każdy okazany przy kasie wydruk potwierdzający transakcję uprawnia klienta do zakupu dowolnego produktu marki Vichy z serii LIFTACTIV CxP z rabatem 15%.
Do każdego zakupionego kosmetyku dołączony zostanie upominek w postaci miniproduktu Vichy. Warunkiem uczestnictwa w akcji promocyjnej jest wyrażenie przez klienta zgody na przekreślenie okazanego wydruku przez pracownika apteki. Każde potwierdzenie transakcji, pobrane z bankomatu Euronet, uprawnia do jednorazowego uczestnictwa w promocji.

?Mechanizm promocji zachęca użytkowników bankomatów do pobierania wydruków potwierdzających transakcje, co przyczynia się również do popularyzowania jednego z najkorzystniejszych dla klienta nawyków. Potwierdzenia wypłaty umożliwiają nie tylko monitorowanie i analizę przebiegu transakcji, ale również ułatwiają klientom swobodne kontrolowanie stanu swojego konta i częstotliwości dokonywanych operacji” – powiedziała Zuzanna Smolarek-Wójcik, Marketing Manager firmy Euronet. ?Obecnie już 60% użytkowników bankomatów Euronet pobiera wydruki potwierdzające transakcje i przechowuje je od 2 do 8 tygodni” – dodaje Zuzanna Smolarek-Wójcik.

Wspólna promocja Euronetu i sieci Euro Apteki zapewnia klientom najkorzystniejszą obecnie na rynku ofertę zakupu kosmetyków z serii Vichy LIFTACTIV CxP. Objęty promocją produkt to przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący i ujędrniający, który dzięki synergii peptydów i stale uwalnianej witaminy C likwiduje zmarszczki i przywraca skórze jędrność.
Krem jest dostępny w placówkach Euro Apteki na terenie całego kraju.

Wydruki uprawniające do udziału w promocji można pobrać we wszystkich bankomatach sieci Euronet. Obecnie firma posiada ponad 1600 bankomatów własnych oraz zarządza ponad 1300 bankomatami należącymi do różnych banków. Pełny regulamin konkursu oraz lista aptek uczestniczących w promocji dostępne są w siedzibie firmy Euronet.

Bankomat24/Euronet Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy Ria Financial Services – trzeciej pod względem wielkości na świecie firmy z branży money transfer. Z usług RIA Money Transfer można skorzystać za pośrednictwem ponad 80 tys. punktów agencyjnych w ponad 100 krajach. W Polsce sieć RIA tworzy ponad 8000 oddziałów bankowych.

W Polsce Euronet działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 90 pracowników. Firma posiada sieć ponad 1600 bankomatów własnych oraz zarządza ponad 1300 bankomatami należącymi do różnych banków. Euronet zarządza łącznie co czwartym bankomatem w Polsce, co czyni z firmy niekwestionowanego lidera na rynku outsourcingu w tym obszarze. Miesięczna liczba transakcji w obsługiwanych przez Euronet bankomatach przekracza 15 mln operacji, co stanowi 25 % wszystkich transakcji bankomatowych w Polsce. Euronet jest również wiodącym dystrybutorem usługi e-pay, umożliwiającej doładowania kont telefonów GSM
w systemie pre-paid poprzez bankomaty oraz sieć terminali POS. Przetwarza ponad 3 mln transakcji doładowań elektronicznych każdego miesiąca, osiągając tym samym 18% udział w rynku.

Euro Apteka Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych w Polsce, powiązaną kapitałowo z litewską Grupą VP. Na polskim rynku sieć działa od 2002 r. W jej skład ogólnopolskiej sieci wchodzą placówki Euro Apteka i Apteka Polonez. Są one usytuowane w miejscach dogodnych dla klientów, m.in. w centrach handlowych oraz w pobliżu węzłów komunikacyjnych największych polskich miast. We wszystkich aptekach należących do sieci wytwarzane są leki, a klienci mogą skorzystać z licznych promocji oraz bezpłatnych konsultacji ze specjalistami. Firma ceniona jest m.in. za fachowość personelu, a także niskie ceny i szeroki asortyment produktów.

Biuro Prasowe
Barbara Matusik Katarzyna Szczypek
On Board Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.