Comarch uruchamia nowe Internetowe Biuro Prasowe – Portal PR - 24PR
Comarch uruchamia nowe Internetowe Biuro Prasowe

09.02.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Comarch przygotował nową platformę komunikacji z mediami. Poza prezentowaniem najnowszych wydarzeń z firmy Internetowe Biuro Prasowe ma wiele innych funkcjonalności.

Internetowe Biuro Prasowe Comarch powstało w celu usprawnienia komunikacji pomiędzy firmą a mediami. W jednym miejscu zebrane zostały podstawowe materiały, które mogą przydać się w pracy dziennikarskiej – informacje prasowe (aktualne i archiwalne), informacje na temat najbliższych konferencji prasowych oraz branżowych, opis społecznego zaangażowania firmy. Nowością jest możliwość przeczytania online oraz zaprenumerowania wydawanych przez Comarch magazynów, a także zamówienia biuletynu podsumowującego tydzień w Comarch. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie także galeria, w której znajdą się zdjęcia członków Zarządu oraz budynków firmy.

Nowy serwis Comarch umożliwia także przesłanie pytania za pomocą formularza kontaktowego oraz komentowanie pojawiających się na stronie informacji.

Internetowe Biuro Prasowe znajduje się pod adresem http://www.media.comarch.pl. Można do niego również trafić bezpośrednio ze strony głównej portalu www.comarch.pl.

Mamy nadzieję, że nowa propozycja komunikacyjna Comarch spotka się z Państwa aprobatą.

Magdalena Grochala
PR Manager
Comarch SA

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.