Kobiety doceniły Hyundaia – Portal PR - 24PR
Kobiety doceniły Hyundaia

12.02.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Hyundai i10 zajął pierwsze miejsce w kategorii ‘Najbardziej Ekonomiczny’, w plebiscycie na Kobiecy Samochód Roku 2008, zorganizowanym przez prestiżowy miesięcznik ‘Twój Styl’.

Już po raz trzeci, Jury w składzie: Ilona Łebkowska (scenarzystka), Agata Młynarska (prezenterka TV), Beata Sadowska (prezneterka TV), Magdalena Schejbal (aktorka) oraz dziennikarze Twojego Stylu, oceniało modele samochodów, które pojawiły się na rynku w ubiegłym roku.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej gali, która miała miejsce 06 Lutego, w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Hyundai i10 okazał się najlepszym wyborem ekonomicznym, łącząc w sobie niskie koszty eksploatacji oraz funkcjonalność i ciekawy design.
„Trudno wyobrazić sobie lepszy moment na zdobycie takiego wyróżnienia, mając na uwadze obecną sytuację gospodarczą” – powiedział Marcin Okrój, Dyrektor Marketingu Hyundai Motor Poland, odbierając nagrodę.

Nie jest to pierwsze wyróżnienie najmniejszego modelu z rodziny „i”. Atrakcyjna linia nadwozia, funkcjonalne wnętrze i wysoki poziom bezpieczeństwa sprawiają, że mikrovan i10 jest szeroko doceniany. W Chile oraz Indiach, uzyskał tytuł samochodu roku 2008, a w Niemczech okazał się najbardziej popularnym samochodem segmentu A.

Katarzyna Kaszubkiewicz
Specjalista ds. PR
Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.