Awanse w strukturach SEAT w Europie Centralnej i Wschodniej – Portal PR - 24PR
Awanse w strukturach SEAT w Europie Centralnej i Wschodniej

26.03.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Iberia Motor Capital Group (IMCG) informuje, iż w związku dynamicznym rozwojem działalności w Polsce, jak i w Rosji, Ukrainie oraz na Litwie z dniem 19 marca zmianie uległa struktura organizacyjna Holdingu.

Andrzej P. Kublik, dotychczasowy Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny firmy Iberia Motor Company (IMC) S.A., generalnego importera aut marki SEAT w Polsce, awansuje na stanowisko szefa Holdingu Iberia Motor Capital Group. Oznacza to, że pan Kublik otrzymuje między innymi odpowiedzialność za całość operacji SEAT-a w ramach Grupy Kapitałowej w ww. krajach, tj. będzie koordynować wszystkie operacje, nadzorować opracowanie i realizację strategii oraz przygotowanie i wykonanie budżetów. Będzie też odpowiedzialny za nadzór nad polityką personalną, inwestycyjną oraz właścicielską IMCG.

Andrzej P. Kublik (40 l.) od 2002 roku jest związany z IMCG gdzie w latach 2002 – 2004 pełnił m.in. obowiązki Dyrektora ds. Zarządzania Siecią Partnerską w spółce IMC S.A. a w latach 2004 – 2005 sprawował funkcję Prezesa Zarządu spółek EuroRent SIXT Rent a Car oraz US Motor Harley-Davidson Polska. Pan Andrzej P. Kublik jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jest żonaty. Jego hobby to tenis i literatura.

Dla przypomnienia, za politykę finansową IMCG – w ramach Zarządu IMCG – odpowiada Dr Robert Przedpełski.

Jednocześnie Tomasz Grzyb (40 l.) został mianowany Członkiem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym firmy Iberia Motor Company S.A. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za operacje SEAT-a w Polsce i na Litwie.

Tomasz Grzyb jest związany z Holdingiem IMCG nieprzerwanie od 1999 roku. W latach 2007-2009 pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu firmy IMC S.A. Poprzednio był także zastępcą dyrektora marketingu, szefem działu logistyki, zastępcą dyrektora ds. sprzedaży, a także zastępcą dyrektora ds. zarządzania siecią dealerską firmy. W latach 2006 – 2009 był także członkiem rady nadzorczej firmy Fermata – spółki wchodzącej w skład Grupy IMCG – specjalizującej się w obsłudze logistycznej branży motoryzacyjnej.

Tomasz Grzyb uzyskał tytuł magistra inżyniera na wydziale mechanicznym, energetyki i lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu. Jest żonaty i ma córkę. W wolnym czasie aktywnie uprawia sport oraz dużo podróżuje.
###
Iberia Motor Company S.A. jest drugim co do wielkości prywatnym importerem samochodów w Polsce. Obecnie IMC S.A. sprzedaje samochody za pośrednictwem sieci składającej się z 42 dealerów, którzy oferują samochody w 55 salonach sprzedaży. Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne prowadzone są w 55 Autoryzowanych Stacjach Serwisowych.

Inga Kasak
Dyrektor ds. Public Relations
IBERIA MOTOR COMPANY S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.