Dobra wiadomość dla inwestorów na rynku domen – Portal PR - 24PR
Dobra wiadomość dla inwestorów na rynku domen

02.03.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: infopr

Nawet 60 % taniej można przedłużyć ważność domen internetowych. Z ofertą Abonamentu Hurtowego dla właścicieli domenowych portfolio wyszedł właśnie dostawca hostingu i rejestrator domen, Active 24.

Ceny za odnowienie domen, jakie oferuje Active24.pl są niższe od standardowych nawet o 60%. Tak niskie stawki podnoszą opłacalność inwestycji na rynku domen. Kwota za przedłużenie kształtuje się, w zależności od rodzaju domeny, na poziomie od 12 do 42 PLN netto.

Oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych Klientów Active 24. Abonament Hurtowy przyznawany jest posiadaczom min. 500 domen, po uiszczeniu rocznej opłaty abonamentowej w wysokości 1 PLN netto. Dla właścicieli mniejszych portfolio domen opłata ta wynosi 1000 PLN netto. Najbardziej opłacalne jest więc posiadanie portfolio 500 +. Biorąc pod uwagę ceny rejestracji domen oraz możliwość bezproblemowego transferu do Active 24, zgromadzenie takiej ilości domen jest proste.

Chęć nabycia statusu Klienta Hurtowego zgłaszać można mailowo na adres: bok@active24.pl lub telefonicznie na numer 0 801 88 99 85 do Biura Obsługi Klienta Active 24 . Usługa będzie aktywna zaraz po opłaceniu abonamentu.

Marek Rugowski
Specjalista ds sprzedaży
Active 24 Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.