Arkadiusz Nowiński Prezesem Volvo Auto Polska – Portal PR - 24PR
Arkadiusz Nowiński Prezesem Volvo Auto Polska

29.04.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Arkadiusz Nowiński obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Volvo Auto Polska.

Nowiński karierę w Volvo Auto Polska rozpoczął 5 lat temu na stanowisku Finance Managera. Następnie w latach 2007 – 2008 piastował stanowisko Dyrektora Finansowego. Od października 2008 roku pełnił obowiązki Prezesa Volvo Auto Polska. Wcześniej, w latach 1999 – 2004 pracował w KPMG w dziale Banking&Financial Services.

„Praca w Volvo Auto Polska od lat daje mi dużo satysfakcji. Volvo jest nie tylko jednym z kluczowych graczy w segmencie Premium w Polsce, o doskonałej reputacji, cenionej przez klientów, ale również miejscem, w którym od lat realizujemy ciekawe projekty, inicjujemy rozwiązania wdrażane później na wielu innych rynkach” – mówi Nowiński – „Moim priorytetem na stanowisku Prezesa Volvo Auto Polska będzie nie tylko utrzymanie dobrej kondycji marki, ale przed wszystkim zapewnienie Volvo możliwości dalszego dynamicznego rozwoju w Polsce”.

Arkadiusz Nowiński ukończył kierunek Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz International Finance and Investment na University of Derby w Wielkiej Brytanii. Jest aktywnym członkiem zrzeszenia biegłych rewidentów, ACCA.

Nowy Prezes Volvo Auto Polska jest żonaty, ma trojkę dzieci. W czasie wolnym uprawia biegi długodystansowe i narciarstwo.

 Volvo Auto Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.