Banzaj.pl – Męski Świat – Portal PR - 24PR
Banzaj.pl – Męski Świat

05.04.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: admin

Banzaj.pl to pierwszy kompleksowy portal dla mężczyzn. Nasz punkt widzenia, to męski punkt widzenia.
Miłośnicy gadżetów i najnowszych technologii znajdą w portalu działy tematyczne ze świata audio-video, komórek, PDA, laptopów i innych pokrewnych dziedzin High-Tech.

Mężczyzna ma dwie słabości – piękne kobiety i szybkie samochody. Wiemy o tym doskonale, dlatego Banzaj.pl poświęca sporo miejsca zarówno kobietom, jak i motoryzacji.

Prawdziwy facet jednak nie żyje samą rozrywką. W działach Finanse, Prawo, Biznes, Nieruchomości będzie można poczytać i podyskutować o tym, jak zadbać o stan konta bankowego i w co inwestować.

Pamiętamy również, że po godzinach pracy jest czas na męskie hobby. Banzaj.pl łączy ogień i wodę. To miejsce dla pasjonatów militariów, modelarstwa, sportów ekstremalnych, jak również miłośników kulinariów, szlachetnych trunków czy cygar. Tutaj nowocześni mężczyźni czytają i rozmawiają o tym, jak się modnie ubrać, jak zdrowo ćwiczyć, odżywiać się czy jakich używać kosmetyków.

Hasło przewodnie: „męski świat” najlepiej oddaje charakter i zakres informacji, którymi będzie się dzielił ze swoimi czytelnikami Banzaj.pl.

Społecznościowe i multimedialne podejście, wyróżnia nas na tle innych serwisów – jesteśmy otwarci na Użytkowników – to ich zdanie dla nas ważne.

Serwis tworzony jest przez grupę profesjonalistów od lat związanych z branżą internetową, ale również przez hobbystów, dzielących się z Czytelnikami męskim spojrzeniem na otaczający świat.

Banzaj.pl porażać będzie niespotykanym zasięgiem działów tematycznych, ich jakością i bogactwem. Chcemy dotrzeć do Czytelnika poprzez szerokie spektrum zmysłów. Dlatego multimedia stanowić będą o sile Banzaj.pl

Mężczyzna XXI wieku żyje szybko, czerpie pełnymi garściami z życia, jest otwarty na nowości i trendy. Banzaj.pl to miejsce, gdzie każdy facet znajdzie coś dla siebie. A wszystko podane po męsku i na temat – my nie owijamy w bawełnę.

Serwis już w pierwszym pełnym miesiącu online osiągnął oglądalność 122.000 unikalnych użytkowników i 1,1 mln odsłon.

Sprzedażą powierzchni reklamowej serwisu zajmuje się sieć IDMnet.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.