BENEFIT dla VIMEDU: czas na profilaktykę zdrowia – Portal PR - 24PR
BENEFIT dla VIMEDU: czas na profilaktykę zdrowia

23.04.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

Agencja BENEFIT MEDIA Communications podpisała umowę o współpracy z Centrum Medycznym VIMED. Zgodnie z umową agencja świadczyć będzie usługi na rzecz VIMEDU w zakresie kreowania wizerunku, jak też prowadzenia kampanii informacyjnych na temat wczesnej profilaktyki zdrowia.

Główne zadania agencji obejmują doradztwo w komunikacji marketingowej, prowadzenie zewnętrznego biura prasowego, media relations oraz wzmacnianie obecności marki VIMED w Internecie.

Centrum medyczne VIMED to pierwszy w Polsce ośrodek wczesnej profilaktyki zdrowotnej. Misją VIMEDU jest zapobieganie chorobom oraz rozwiązywanie problemów zdrowotnych, a także dotyczących urody i samopoczucia pacjentów. Dzięki unikalnej diagnostyce ukrytej nietolerancji pokarmowej, konsultacjom medycznym i dietetycznym oraz najnowocześniejszym zabiegom fizjoterapeutycznym VIMED ma już tysiące pacjentów, którzy znaleźli tu rozwiązanie swoich skomplikowanych, często uciążliwych i przewlekłych problemów.
Klinika leczenia nadwagi i otyłości VIMEDU stała się jedynym w kraju ośrodkiem oferującym tak nowoczesne i kompleksowe podejście do zwalczania nadwagi, otyłości i szeregu chorób przewlekłych metodami naturalnymi.

http://www.vimed.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.