Espace Laureatem Flotten-Awards 2009 – Portal PR - 24PR
Espace Laureatem Flotten-Awards 2009

28.04.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Niemieckie pismo branżowe Autoflotte przyznało Renault Espace pierwszą nagrodę w klasyfikacji aut marek zagranicznych, w kategorii Vany, w plebiscycie Flotten-Awards 2009. Prawie 4700 czytelników pisma wybierało swoich faworytów w 14 kategoriach pojazdów i w 6 kategoriach usług flotowych.

Autoflotte jest niezależnym branżowym pismem na rynku flotowym. Czytelnicy pisma mogli głosować na stronie www.autoflotte.de lub za pośrednictwem poczty, od połowy grudnia do połowy marca. W kategoriach pojazdów każdorazowo była przyznawana nagroda w klasyfikacji łącznej oraz w klasyfikacji aut marek zagranicznych. W kategorii Vany pierwszą nagrodę w klasyfikacji aut marek zagranicznych zdobyło Renault Espace.

Jest to kolejna nagroda dla Renault Espace na rynku niemieckim. W grudniu 2008 roku Renault Espace zostało wyróżnione nagrodą Auto Trophy, niemieckiego magazynu motoryzacyjnego AutoZeitung. Ten rodzinny, luksusowy van zapewnia niezwykłą przyjemność jazdy. Auto zostało uhonorowane przez jeden z najważniejszych magazynów motoryzacyjnych w Niemczech po raz jedenasty z rzędu.
Renault Espace to komfortowy van oferujący 7 komfortowych, indywidualnych foteli. Tylne siedzenia są przesuwne i posiadają funkcję automatycznego blokowania: pozwalają się z łatwością wyjmować, przesuwać i ustawiać, zapewniając każdemu pasażerowi możliwość skorzystania z licznych możliwych konfiguracji wnętrza oraz idealnie płaskiej podłogi. Renault Espace to również najwyższy poziom bezpieczeństwa. Samochód jest wyposażony w 6 lub 8 poduszek powietrznych, system ESP, wzmocnioną konstrukcję ze strefami kontrolowanego zgniotu. Bezpieczeństwo czynne i bierne w Espace plasuje się niezmiennie na najwyższym poziomie w tym segmencie. Auto otrzymało 5 gwiazdek w niezależnym teście  Euro NCAP.

Maja Świerszcz
Constans PR

Centrum Prasowe Renault Polska
www.media.renault.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.