TwojeInnowacje.pl patronem medialnym ERKI – Portal PR - 24PR
TwojeInnowacje.pl patronem medialnym ERKI

24.04.2009 Kategoria: sponsoring. Autor: infopr

Serwis TwojeInnowacje.pl objął patronat medialny nad Europejskim Rokiem Kreatywności i Innowacji w Polsce, którego inauguracja miała miejsce 1 kwietnia br.

Obchody Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji mają służyć promocji kreatywności i innowacji w biznesie, inicjatywach społecznych, edukacji, nauce, technice oraz kulturze i sztuce. Mają wspierać wszelkie formy ekspresji, które będą rozwijać i wpływać na przedsiębiorczość osobistą młodzieży, studentów poprzez różne formy zajęć, spotkań itp.

Jednym z celów ERKI jest również wspieranie innowacyjnej aktywizacji pracowników w sektorze prywatnym m.in. poprzez szkolenia, kursy. Istotny jest rozwój społeczeństwa opartego na wiedzy.

Przedsiębiorcy, instytucje i organizacje, które swoimi działaniami stymulują, tworzą lub wdrążają innowacyjne przedsięwzięcia mogą uzyskać Patronat ERKI. Jest to niefinansowe wsparcie dla inicjatyw podejmowanych w kraju bądź na arenie międzynarodowej.

Ambasadorem Europejskim Rokiem Kreatywności i Innowacji w Polsce został Lech Wałęsa.
Obchodom towarzyszy wiele imprez: konferencje, seminaria, wystawy. Więcej informacji na stronie www.innowacje2009.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.