„Express Gate przyspieszy Twoje życie” – Portal PR - 24PR
„Express Gate przyspieszy Twoje życie”

19.05.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Pod takim hasłem, 15 maja rozpoczęła się kampania wizerunkowa ASUS z technologią Express Gate. Przełomowa technologia umożliwia użytkownikowi dostęp do wybranych aplikacji, takich jak Internet, Skype czy skrzynka e-mail, już w 8 sekund po uruchomieniu sprzętu. W Express Gate wyposażone są wszystkie nowe laptopy ASUS. Każdy z produktów został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach i łączy w sobie zaawansowane technologie, udogodnienia ukierunkowane na intuicyjną obsługę oraz nowoczesną stylistykę obudowy.

Akcja reklamowa skierowana jest do młodych i aktywnych pracowników korporacji, dla których czas jest dobrem deficytowym. Ze względu na wysoką penetrację Internetu w tej grupie, interaktywność medium oraz możliwość budowania relacji z użytkownikiem, komunikacja opiera sie o intensywne działania on-line. Poza zasięgową kampanią bannerową, na portalu Wirtualnej Polski została stworzona sekcja specjalna w8sekund.wp.pl. Internauci zapraszani są do wzięcia udziału w konkursie. Przesłane przez nich filmy, za pomocą specjalnego mechanizmu zostają przyspieszone do 8 sekund, a zatem czasu potrzebnego na uruchomienie laptopów ASUS z technologią Express Gate. Konkurs rozstrzyga głosowanie – najwyżej ocenione przez Internautów prace zostaną nagrodzone laptopami ASUS N50 i netbookami ASUS EeePC 1000He.

Kampania zakończy sie 19 lipca br. Kreację przygotowała należąca do Mindshare agencja Made in Mind przy współpracy z portalem Wirtualna Polska. Za strategię i zakup mediów odpowiada Mindshare Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.