„Struktury, z którymi warto” – II edycja konkursu już trwa – Portal PR - 24PR
„Struktury, z którymi warto” – II edycja konkursu już trwa

14.05.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: infopr

Już dzisiaj ruszyła kolejna edycja konkursu „Struktury, z którymi warto”, ogłoszonego w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego prowadzonego przez Dom Maklerski BZ WBK S.A. Celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości naszego społeczeństwa w zakresie produktów inwestycyjnych oferowanych w Polsce. Uczestnicy konkursu będą mogli wygrać dwa razy. Po pierwsze – zdobywając bezcenną wiedzę, która pomoże im w decyzjach dotyczących ich finansów. Po drugie – otrzymując nagrody w postaci 3 zapisów na Obligację BZ WBK Infrastruktura+ o wartości 1000 złotych.

Dom Maklerski BZ WBK S.A. rozpoczął działania edukacyjne na początku kwietnia tego roku. Zainteresowanie pierwszą edycją konkursu i nowoczesnymi platformami komunikacji, za pośrednictwem których przekazujemy prostym językiem skomplikowaną wiedzę (blog i grupa na Goldenline.pl) zachęciło nas do kontynuowania działań edukacyjnych i uruchomienia drugiej edycji rywalizacji „Struktury, z którymi warto”.

– Wiedza i wiadomości jakie pozyskają uczestnicy będzie bezcenna w efektywniejszym poruszaniu się w świecie finansów. Z naszych obserwacji wynika, że bardziej świadomi Klienci, dokonują lepszych wyborów. Co więcej bardziej rozumieją mechanizmy i możliwości danego produktu w zestawieniu
z potencjalnym ryzykiem. Dostęp do fachowych informacji na temat produktów strukturyzowanych dotychczas możliwy był wyłącznie dla ekspertów. My za pomocą bloga, forum grupy Goldenline.pl i spinającego te inicjatywy konkursu, udostępniamy wiedzę nawet najmniej zorientowanym w finansach klientom – mówi Rafał Gleinert, Menadżer Produktów Strukturyzowanych w Domu Maklerskim BZ WBK S.A.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce poszerzać swoją wiedzę na temat produktów inwestycyjnych. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie zamieszczone na stronie konkursu: www.dmbzwbk.pl/74130 , odnajdując wcześniej prawidłową odpowiedź w naszych materiałach edukacyjnych Podobnie jak w poprzedniej edycji, aby wygrać trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe w dwóch etapach – dzisiaj 14.05 i następny czwartek 21.05.

Dodatkowo DM BZ WBK S.A. zdecydował się dołączyć kilka pytań związanych z produktami strukturyzowanymi i ich parametrami, na które odpowiedzi są całkowicie dobrowolne. Dadzą one cenne informacje na temat zagadnień, które powinny zostać poruszone oraz sposobów, jakimi należy komunikować wiedzę o produktach strukturyzowanych tak, aby dotrzeć do wszystkich, którzy chcą i potrzebują ją poszerzać.

Odpowiedzi na pytania, informacje na temat inwestycji i porady ekspertów można znaleźć również na specjalnie udostępnionych platformach:

– Blogu internetowym Rafała Gleinerta
www.rafalgleinert.blogbank.pl

– Grupie dyskusyjnej w serwisie Golden Line „Tajne przez poufne” http://www.goldenline.pl/grupa/tajne-przez-poufne

– Stronie internetowej Domu Maklerskiego BZ WBK S.A.
www.dmbzwbk.pl

Szczegółowe informacje na temat Obligacji BZ WBK Infrastruktura+ oraz ryzyk z nią związanych znajdują się w Warunkach Końcowych („Final Terms”) oraz w Prospekcie Emisyjnym Podstawowym („Base Prospectus”), które są dostępne na stronie internetowej www.dmbzwbk.pl. Są to jedyne dokumenty, które mogą służyć za podstawę do podejmowania decyzji inwestycyjnych dotyczących Obligacji.

Niniejszy dokument stanowi publikację handlową i ma wyłącznie promocyjny charakter. Dom Maklerski BZ WBK S.A. podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Rafał Gleinert
Dom Maklerski BZ WBK SA
Tel. (022) 586 85 20

Katarzyna Besz
Dom Maklerski BZ WBK S.A.
tel. (061) 856 48 99

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.