Benhauer prowadzi kampanię internetową dla Otineo.com – Portal PR - 24PR
Benhauer prowadzi kampanię internetową dla Otineo.com

28.05.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Firma Benhauer została wybrana do prowadzenia kampanii marketingowej w Internecie, towarzyszącej wprowadzaniu na polski rynek internetowy platformy Otineo.com. Wielokanałowy program współpracy obejmuje marketing w wyszukiwarkach, e-Public Relations oraz elementy marketingu społecznościowego.

Otineo to internetowa platforma nowej generacji emitująca reklamy wideo. Jej założeniem jest zachęcanie użytkowników do aktywnego odbioru reklam , za co otrzymują punkty, które następnie można zamienić na darmowe usługi telekomunikacyjne (rozmowy z telefonów stacjonarnych i doładowania do telefonów komórkowych). Platforma wprowadza także nowe i unikalne na rynku internetowym narzędzia dla reklamodawców i marketerów: emisje reklam w modelu Pay-Per-View Full Screen oraz Targetowanie Autorskie.

Po zaledwie trzech tygodniach od czasu emisji system Otineo ilość zarejestrowanych na platformie użytkowników przekracza 100 tys.

Benhauer

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.