Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne: 1000 chętnych na liście uczestników – Portal PR - 24PR
Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne: 1000 chętnych na liście uczestników

21.05.2009 Kategoria: Fotografia. Autor: infopr

Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne: 1000 chętnych – sprawdź czy jesteś na liście uczestników!

Już w najbliższą sobotę, 23 maja br. w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14) odbędą się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”.
Na wykład „Podstawy fotografii”, który poprowadzi Małgorzata Mikołajczyk, zapisało się już ok. 1000 osób, co świadczy o ogromnej popularności tej dziedziny sztuki. 22 maja br. (piątek) opublikowana zostanie lista uczestników – sprawdź czy na niej jesteś.

Podczas 4 spotkań, w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”, miłośnicy fotografii będą mieli okazję, pod okiem profesjonalistów z Warszawskiej Szkoły Fotografii, zgłębić wiedzę na temat prawidłowego wykonywania zdjęć i obsługi aparatu. Zajęcia poprowadzą mgr Małgorzata Mikołajczyk – fotograf, zajmujący się tematyką dokumentu i krajobrazu, Maciej Szal – ceniony fotograf i wykładowca, oraz Andrzej Satel, zawodowo zajmujący się cyfrową edycją zdjęć.

Na pierwszy wykład „Podstawy fotografii”, który odbędzie się w Warszawskiej Szkole Fotografii przy
ul. Łazienkowskiej 14, zapisało się ok. 1000 osób. W związku z ogromną popularnością projektu, by jednocześnie dać jak największej liczbie osób szanse na udział w warsztatach, organizatorzy przygotowali dodatkowe spotkanie tego dnia o godz. 9.00. Lista uczestników obu zajęć jest już zamknięta i zostanie opublikowana 22 maja (piątek) na stronie projektu www.aparaty-casio.pl. Decydowała kolejność zgłoszeń.

Bardzo cieszymy się, że projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Nie sądziliśmy, iż tyle osób będzie chciało zgłębić wiedzę z zakresu fotografii. Pokazuje to, jak istotna i powszechna stała się ta dziedzina sztuki. Chcemy by jak najwięcej osób miało szansę wziąć udział w warsztatach, dlatego obiecuję, iż to nie ostatni tego typu projekt – mówi Karol Ryszkowski – Brand Manager aparatów Casio Exilim, współorganizator projektu.

Osoby, które nie zakwalifikowały się na pierwszy wykład „Podstawy fotografii”, będą miały szansę zapisać się na kolejne zajęcia, w wyznaczonym przez organizatorów terminie. Aktualne informacje o terminach zapisów, miejscu warsztatów oraz programie 2, 3 i 4 spotkania, będą umieszczane na bieżąco, na stronie projektu. Z uwagi na charakter zajęć, liczba uczestników na każdym spotkaniu jest ograniczona. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Organizatorem projektu jest marka Casio Exilim, partnerem warsztatów – Warszawska Szkoła Fotografii, Patronat Medialny nad inicjatywą objęły – dziennik Polska, Radio Eska, magazyn fotograficzny Foto Kurier oraz portal fotograficzny Fotografuj.pl i najstarszy serwis informacyjny poświęcony fotografii – SwiatObrazu.pl

Core PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.