Budimex Danwood na internetowych Targach Nieruchomości – Portal PR - 24PR
Budimex Danwood na internetowych Targach Nieruchomości

07.05.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: infopr

Na pierwszych Internetowych Targach Nieruchomości, organizowanych przez portal GazetaDom.pl, swoją ofertę zaprezentuje największy w Polsce producent domów prefabrykowanych – firma Budimex Danwood.

W dniach 11-17 maja 2009 roku na stoisku dewelopera (http://targinieruchomosci.gazeta.pl/targi/stand.cfm?id_stand=499) każdy internauta będzie mógł bezpłatnie zapoznać się z proponowanymi przez firmę trzema seriami projektowymi gotowych domów jednorodzinnych. Seria City stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających atrakcyjnych, niedrogich domów o wysokiej jakości. Linia Living w unikalny sposób łączy nowoczesną i minimalistyczną architekturę z praktyczną funkcjonalnością. Natomiast seria Vision to wille dla klientów oczekujących komfortu, przestrzeni i luksusu.

Wśród ponad 150 projektów proponowanych przez Budimex Danwood nawet najbardziej wymagający inwestorzy będą mieli szansę na znalezienie domu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i kieszeni.

Na stronie targów będzie można przekonać się o najistotniejszych zaletach domów budowanych w technologii szkieletowej, a także uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat zakresu usług oferowanych przez Budimex Danwood. Bogate opisy tekstowe wsparte zostaną wizualizacjami projektów oraz zdjęciami i materiałami wideo ze zrealizowanych inwestycji.

13 maja w godzinach 15-16 kierownik Działu Sprzedaży z firmy Budimex Danwood zaprasza na czat, gdzie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania oraz doradzi najlepsze rozwiązania dla przyszłych klientów.

KaMODUS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.