Ciszewski Public Relations S.A. dla gwiazdorskich Międzyzdrojów – Portal PR - 24PR
Ciszewski Public Relations S.A. dla gwiazdorskich Międzyzdrojów

28.05.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

Agencja Ciszewski Public Relations S.A. zajmuje się kompleksową komunikacją Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, który odbędzie się między 8 a 12 lipca  br. w Międzyzdrojach.
Organizatorem Festiwalu jest Studio Agart, które zmieni dotychczasową koncepcję  i zaprosi do udziału europejskich sąsiadów. Międzynarodowy Festiwal Gwiazd  w Międzyzdrojach został podzielony na trzy części: filmową, teatralną i muzyczną, pokazując zarówno osiągnięcia popkulturowe, jak i niszowe.

„Uważam, że formuła festiwalu pozwoli wzmocnić wizerunek Międzyzdrojów jako miasta gwiazd i zachęci naszych sąsiadów do spędzenia fantastycznych wakacji na Wyspie Wolin” – mówi Dawid Szurmiej – dyrektor artystyczny Studia Agart.

Ciszewski Public Relations S.A. zbuduje komunikację tego prestiżowego wydarzenia, zapewni obsługę medialną festiwalu i wesprze organizatorów przy zapraszaniu i potwierdzaniu obecności największych polskich gwiazd. Agencja ma doświadczenie w pracy z wielkimi przedsięwzięciami, takimi jak obsługa Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, czy projekt muzyczny Lech Part Inspirations.

Ciszewski Public Relations S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.