Comarch i Rohlig Suus Logistics SA podpisały umowę na wdrożenie i serwisowanie oprogramowania klasy Document Management System – Portal PR - 24PR
Comarch i Rohlig Suus Logistics SA podpisały umowę na wdrożenie i serwisowanie oprogramowania klasy Document Management System

22.05.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: infopr

Dzięki Comarch DMS możliwe będzie wyeliminowanie wersji papierowej dokumentów handlowych na wczesnym etapie procesowania. Dalsze ich przetwarzanie będzie opierało się na ich zdygitalizowanej wersji z wykorzystaniem dedykowanej obsługi workflow dla procesów biznesowych.
W pierwszym etapie wdrożenie dotyczyć będzie dwóch typów dokumentów handlowych, tj. faktury oraz dokumentu potwierdzenia dostawy. Ponadto system umożliwiać będzie komunikowanie informacji związanych z procesowaniem dokumentów handlowych partnerom biznesowym firmy Rohlig Suus.

– Usprawni to proces przepływu informacji w firmie, co wpłynie na zmniejszenie kosztów operacyjnych i lepszą obsługę klientów Rohlig Suus Logistics SA – mówi Marcin Warwas, Wiceprezes Comarch odpowiedzialny za sektor Usługi.

Rohlig Suus Logistics SA jest obecny na polskim od 1990r. i jako jedna z pierwszych firm w Polsce otrzymał licencję na prowadzenie działalności spedycyjnej. Jest jedną z największych firm spedycyjnych w Polsce prowadzącą działalność na terenie całej Europy. Obecnie prowadzi działalność w 16 biurach sprzedażowo-operacyjnych, realizując operacje logistyczne w magazynach o ponad 100 000 m2 powierzchni, zatrudniając około 600 pracowników.

Comarch SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.