Czy u fryzjera można nauczyć się gotować? – Portal PR - 24PR
Czy u fryzjera można nauczyć się gotować?

28.05.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: infopr

Teraz będzie to możliwe. W czerwcu oraz we wrześniu produkty linii Kamis Fit up! oraz Viva Italia! będą bohaterami nietypowej akcji w salonach fryzjerskich na terenie całego kraju.

Podczas wizyty w salonie fryzjerskim, oczekiwania na koloryzację lub inne usługi kosmetyczne, na specjalnych monitorach LCD będzie można obejrzeć krótkie filmy kulinarne prezentujące ‘krok po kroku” sposób przygotowania łatwych i smacznych potraw. W czerwcu bohaterem filmów kulinarnych będą mieszanki przyprawowe z linii Kamis Fit up! natomiast we wrześniu – kuchnia włoska z użyciem przypraw z serii Viva Italia!. Dania na ekranie przygotowuje szef Studia Kulinarnego KAMIS, Maciej Wawryniuk. W czerwcu klienci salonów będą mogli dowiedzieć się, jak przygotować m. in. Frittatę z twarożkiem i rucolą, toksańską zupę pomidorową czy sałatkę koktajlową z krewetkami.

Akcja ma zasięg ogólnopolski i obejmuje 400 najpopularniejszych salonów fryzjerskich m. in. sieci Gabriel, Fashion Hair Trendy, Laurent, Fashion Hair Trendy, Denique, jak również salony indywidualne. Filmy kulinarne będą emitowana na 2 000 monitorów LCD usytuowanych face to face na wysokości wzroku. Grupą docelową akcji są w 70% kobiety i w 30% mężczyźni, mieszkańcy dużych miast. To osoby z wykształceniem średnim i wyższym z nadreprezentacją osób młodych, w wieku 20- 49 lat, konsumenci określani jako liderzy opinii. Miesięczny zasięg całkowity akcji to
420 000 osób. 50-minutowy program emitowany w salonach fryzjerskich jest podzielony na bloki tematyczne: moda, uroda, zdrowie, kultura, podróże, kuchnia – z obecnością marki KAMIS.

Celem akcji jest bezpośrednie dotarcie do kobiet z informacjami na temat produktów marki Kamis.
Produkty Kamis wybrane do przepisów są dobrane do tak wyselekcjonowanej grupy docelowej. Akcja ma charakter edukacyjny, w materiałach kucharz pokazuje jak zastosować przyprawy KAMIS, by uzyskać najlepszy efekt kulinarny.
Filmy zamieszczone będą również na stronie internetowej www.kamis.pl oraz www.looktv.pl
Dział PR Kamis-Przyprawy S.A.:

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.