Dziesiątka Driver Power 2009 – Portal PR - 24PR
Dziesiątka Driver Power 2009

11.05.2009 Kategoria: MOTO. Autor: infopr

Auto Express w corocznym raporcie podsumował opinie swoich czytelników wyrażone w ponad 20 tysiącach ankiet. Opinie dotyczyły satysfakcji kierowców o użytkowanych przez nich samochodach. Oceniano pojazdy pod kątem osiągów, jakości wykonania, niezawodności, kosztów eksploatacji, prowadzenia i komfortu podróżowania wybierając najlepszy samochód w Wielkiej Brytanii. Tryumf święci Jaguar XF na pierwszym miejscu rankingu

W pierwszej dziesiątce znalazły się także dwa modele Land Rovera. To niewątpliwy wielki sukces dla tej marki.

Land Rover Discovery 3 na miejscu 4, najwyżej sklasyfikowany i oceniony samochód terenowy, zebrał najlepsze oceny pod względem praktyczności, komfortu podróżowania oraz niezawodności wraz z Land Roverem Freelander na miejscu 9 – pokonując znakomite samochody konkurencyjnych marek.

1.Jaguar XF
2.Škoda Superb (poprzednia generacja)
3.Škoda Octavia
4.Land Rover Discovery
5.Lexus RX
6.Kia cee’d
7.Rover 75
8.Mercedes-Benz Klasa E
9.Land Rover Freelander
10.Toyota RAV4

Land Rovera Discovery 3 to jeden z najbardziej docenionych przez użytkowników, czytelników prasy motoryzacyjnej, dziennikarzy i znawców motoryzacji, a co za tym idzie obsypanych nagrodami, samochodów na Świecie! Od kiedy pojawił się na rynku zebrał ponad 100 nagród (spis wszystkich nagród patrz: Informacja PR – Jaguar i Land Rover – „Luty miesiącem nagród” z dnia 03 marca 2009). Discovery 3 łączy w sobie cechy przynajmniej pięciu różnych samochodów. Jest ekskluzywną limuzyną, komfortowym samochodem rodzinnym, siedmioosobowym autem, wyśmienitym samochodem terenowym oraz samochodem bagażowym z olbrzymią przestrzenią ładunkową. Zastosowane nowoczesne technologie, użyte materiały i wykończenie są na najwyższym światowym poziomie, od skóry i drewna po najnowsze rozwiązania techniczne napędu 4×4. Szeroki wachlarz dodatków akcesoryjnych pozwala dopasować ten samochód do indywidualnych potrzeb użytkownika. W połączeniu z doskonałą jednostka napędową jest to najdoskonalsza forma samochodu wielofunkcyjnego. Freelandera 2 doceniono za jego uniwersalny charakter oraz niezawodność.

Marcin Cassino
Dyrektor Marketingu i PR
Jaguar Land Rover

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.