Grupa FAMUR otrzymała nagrodę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego – Portal PR - 24PR
Grupa FAMUR otrzymała nagrodę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

28.05.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: infopr

Grupa FAMUR – wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa – została uhonorowana nagrodą Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorczość 2009″. Uroczyste wręczenie statuetek oraz listu gratulacyjnego z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki RP Waldemara Pawlaka odbyło się w dniu 28 maja podczas Kongresu Gospodarczego 2009 w Warszawie.
Grupa FAMUR została nagrodzona jako jedna z polskich firm wyróżniających się zawodowym profesjonalizmem oraz rzetelnością w prowadzeniu działalności biznesowej.
„W obecnych trudnych warunkach rynkowych szczególnie ważnym kryterium współpracy handlowej jest rzetelność w wywiązywaniu się ze zobowiązań publicznoprawnych oraz umów z kontrahentami. Naszym priorytetem jest konsekwentne wzmacnianie pozycji Grupy jako dostawcy kompleksowych rozwiązań dla górnictwa w kraju i na świecie, a także wiarygodnego partnera biznesowego. Nagroda im. Eugeniusza Kwiatkowskiego otrzymana z rąk Wicepremiera Waldemara Pawlaka potwierdza skuteczność naszych starań” – mówi Tomasz Jakubowski, prezes zarządu FAMUR SA.
Grupa FAMUR została wielokrotnie nagrodzona za wysoką jakość oferty, jak również rzetelne prowadzenie biznesu:
· Konkurs Forum Jakości Quality Interantional 2009, organizowany przez Forum Biznesu – nagroda w kategorii „QI Produkt Najwyższej Jakości” dla systemu LS FAMAC VIBRO, opracowanego przez inżynierów Polskiego Centrum Techniki Górniczej (PCTG), należącego do Grupy FAMUR.
· Tytuł „Tego który zmienia polski przemysł” – przyznawany przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości podmiotom, które miały największy wpływ na przemiany ekonomiczne w kraju – 2008 rok.
· Tytuł Najlepszego Inwestora Roku 2007 – w konkursie organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita.
· Polska Edycja Konkursu Best of European Business (BEB) 2007 – wyróżnienie w kategorii „Wzrost – Firmy Średnie”.
· Dobra Firma w zestawieniu Rzeczpospolitej Lista 2000 – FAMUR SA została dwukrotnie uhonorowana tym tytułem w latach 2006-2007.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.