Hestia Kontakt najlepszym miejscem do pracy – Portal PR - 24PR
Hestia Kontakt najlepszym miejscem do pracy

27.05.2009 Kategoria: Konkursy, Ubezpieczenia. Autor: ipis

„Great Place to Work” – taki prestiżowy tytuł zdobyła Hestia Kontakt, spółka Grupy Ergo Hestia

Hestia Kontakt zajęła siódme miejsce w pierwszej w Polsce (a także w Europie Środkowo-Wschodniej) edycji światowego konkursu „Great Place to Work”. W rankingu oceniono 21 firm. Dziesięć z nich wyróżniono tytułem Najlepszego Miejsca Pracy 2009. Firmy te zdobyły najwyższe oceny w audycie kierownictwa i w badaniach opinii pracowników. Na podstawie ich ankiet wyliczano tzw. wskaźnik zaufania.

Hestię Kontakt poza zaufaniem ze strony pracowników doceniono m.in. przyjazną atmosferę pracy, za wiarygodność kierownictwa, szacunek wobec pracowników, wspieranie ich przez firmę, uczciwe i rzetelne traktowanie, stabilizację zawodową i finansową oraz możliwości rozwoju.

– Ta nagroda nie jest przypadkiem. To owoc długoterminowej strategii, świadczącej o tym, że zarządzanie ludźmi jest naszą wielką troską. Ponieważ w tym roku zadebiutowaliśmy w rankingu, miejsce w pierwszej dziesiątce to dla nas wielki sukces – mówi Małgorzata Gwozdz, Dyrektor Biura Doboru i Rozwoju Kadr w Grupie Ergo Hestia.

Organizatorem pierwszej polskiej edycji rankingu jest Gre­at Place to Work Institute Polska. Akcji patronowała Polska Konfederacja Pra­codawców Prywatnych Lewiatan i dziennik „Rzeczpospolita”.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Ergo Hestii jako pracodawcy. Miesiąc temu sopocki ubezpieczyciel został nagrodzony tytułem Najlepszy Pracodawca 2009 w Polsce w równie prestiżowym rankingu Hewitt Associates.

źródło: Grupa Ergo Hestia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.