Międzynarodowy certyfikat CIPD dla menedżerów i specjalistów HR w Polsce – Portal PR - 24PR
Międzynarodowy certyfikat CIPD dla menedżerów i specjalistów HR w Polsce

20.05.2009 Kategoria: konferencje. Autor: infopr

Kursy przygotowawcze do uznanego na całym świecie certyfikatu CIPD pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu.

Od października 2009 kursy certyfikacyjne CIPD będą dostępne w Polsce. Cykl szkoleń zorganizuje firma House of Skills przy współpracy z Bradfield Group. Patronat nad szkoleniami obejmie Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu.

Certyfikaty brytyjskiego instytutu CIPD: Certificate in Personnel Practice (CPP) oraz Certificate in Training Practice (CTP) są wysoko cenione przez pracodawców dzięki czemu stanowią przepustkę do kariery w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikaty te oparte są na obiektywnej ocenie i stanowią potwierdzenie wysokich kwalifikacji zawodowych. Ich zdobycie prowadzi do uzyskania Członkostwa Stowarzyszonego w CIPD.

„Wielu pracodawcom przestają wystarczać studia i bogate doświadczenie kandydatów. Pozostawiają one dość duży margines ryzyka, związanego z zatrudnieniem danej osoby. Uznany, międzynarodowy certyfikat to świadectwo określonego poziomu wiedzy i umiejętności, sam dyplom uczelni takiej pewności nie daje” – mówi Aleksander Drzewiecki, Prezes Zarządu House of Skills. „Posiadanie certyfikatu jest oczywiście cenne również dla pracownika – wymierne, obiektywne świadectwo jego kwalifikacji stanowi dobrą kartą przetargową w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju. Jest często atutem, branym pod uwagę przy zatrudnianiu na wysokie stanowiska”.

The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) to profesjonalna instytucja skupiająca osoby zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi i ich rozwojem. Posiada obecnie 133 000 indywidualnych członków na całym świecie. CIPD angażuje się w rozwój i promowanie dobrych praktyk w branży zarządzania zasobami ludzkimi, tak, by mogły być stosowane zarówno przez członków indywidualnych CIPD, jak i ich organizacje. CIPD osiąga swój cel poprzez zaspokajanie potrzeb zawodowych swoich członków oraz promowanie kluczowych wartości w sferze zarządzania zasobami ludzkimi.

Certyfikaty CIPD są uznawane na całym świecie. W ostatnich latach na kursy certyfikacyjne organizowane przez prawie 300 akredytowanych ośrodków edukacyjnych zapisuje się rocznie około 11 500 osób.

Partnerem House of Skills w organizacji szkoleń w Polsce jest Bradfield Group. Firma posiada czternastoletnie doświadczenie związane z przygotowywaniem do egzaminów certyfikacyjnych CIPD w Wielkiej Brytanii. Swoje programy prowadzi w akredytowanych ośrodkach CIPD znajdujących się w Cambridge, Peterborough i Londynie oraz na Bliskim Wschodzie i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji: www.cipd.co.uk
www.weknowhow.pl
www.bradfield.co.uk

 

House of Skills to wiodąca na polskim rynku firma szkoleniowo-doradcza, którą wyróżnia oferta łącząca specjalizację i kompleksowość oraz zindywidualizowane doradztwo biznesowe. Firma pracuje zgodnie z międzynarodowymi standardami, oferując licencjonowane i autorskie know-how. Struktura firmy obejmuje siedem obszarów merytorycznych – Centrów Kompetencji: Przywództwo i Zarządzanie, Strategie, Efektywność Osobista i Zespołowa, Sprzedaż i Zarządzanie Sprzedażą, Systemy Oceny i Rozwoju, Obsługa Klienta, e-learning, Centrum technologii i innowacji. Firma zatrudnia blisko 50 konsultantów, trenerów i ekspertów oraz współpracuje z ponad 200 specjalistami z Polski i zagranicy.
House of Skills funkcjonuje na rynku dużych i średnich przedsiębiorstw, do grona jej Klientów należy 1/3 z 500 największych firm w Polsce.

House of Skills jest partnerem organizacji międzynarodowych, w tym: TMI, Celemi, Blanchard, SkillSoft, Itim, Sandler Training Polska, Bradfield Group. Współpracuje przy różnych projektach z takimi organizacjami jak American Society for Training & Development (ASTD), Polska Izba Firm Szkoleniowych, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Konfederacja Pracodawców Polskich. House of Skills w 2007 roku został uhonorowany tytułem „Business Superbrand” oraz znalazł się w gronie firm nagrodzonych przez wydawcę Pulsu Biznesu prestiżowym tytułem „Gazeli Biznesu”. Więcej informacji: www.weknowhow.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.