Im więcej mówisz, tym lepiej mówisz – Portal PR - 24PR
Im więcej mówisz, tym lepiej mówisz

27.05.2009 Kategoria: INTERNET, Kariera. Autor: infopr

Interaktywne metody nauki języków obcych stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Nowością jest Pierwszy Serwis Planowanych Konwersacji Językowych www.callandtalk.pl. Umożliwia on wybór lektora, czasu, miejsca, tematyki oraz długości zajęć. Na razie oferta adresowana jest do osób, które chcą doskonalić znajomość języka angielskiego.

Swoboda planowania zajęć

Wszystkie konwersacje w Call and Talk mają charakter indywidualny i odbywają się z poprzez telefon stacjonarny, komórkowy lub komunikator Skype. Zajęcia można planować 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 7 do 22, w dogodnym dla siebie terminie. Osoby zainteresowane tą metodą mogą wybierać zawsze tego samego lub różnych nauczycieli, spośród lektorów polskich oraz native speakerów. Kontakt z użytkownikiem zawsze jest inicjowany przez lektora, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Efektywność konwersacji

– W czasie tradycyjnych zajęć, szczególnie w kilkuosobowych grupach, nie ma czasu na efektywne doskonalenie sztuki konwersacji. Przeciętnie, podczas takiej lekcji, jedna osoba ma dla siebie nie więcej niż 10 minut. Podstawowe korzyści wynikające z naszego rozwiązania to efektywność
i oszczędność czasu, zminimalizowanie bariery lęku przed mówieniem, możliwość rozmawiania krócej, ale częściej z różnymi lektorami, w porach dopasowanych do potrzeb i możliwości użytkowników. W Call and Talk sto procent czasu zajęć jest przeznaczone na efektywną konwersację, w myśl zasady, że im więcej mówisz, tym lepiej mówisz – komentuje Tomasz Stelmach, współwłaściciel Call and Talk, lektor języka angielskiego.

Wszystkie materiały edukacyjne oraz szczegółowy plan zajęć są dostępne w profilu użytkownika na platformie www.callandtalk.pl. Po każdej lekcji lektor nagrywa komentarz, w formacie MP3, z oceną konwersacji i wytycznymi dla użytkownika.
Dowiesz się, co powiedzieć
Oferta Call and Talk jest dostosowana do potrzeb różnych grup odbiorców. Dla osób poszukujących pracy przeznaczony jest pakiet Job Lottery, zawierający słownictwo oraz zwroty przydatne do przeprowadzenia profesjonalnej autoprezentacji przed potencjalnym pracodawcą. W rozwoju kariery pomocna będzie znajomość słownictwa z zakresu Business English oraz Negotiations. Poprowadzenie prezentacji ułatwi natomiast znajomość słownictwa z zakresu Presentations. Dodatkowo można sprawdzić swoje umiejętności językowe z zakresu słownictwa obejmującego tematykę czasu wolnego (Leisure) i podróży (Travel). Specjalnie z myślą o maturzystach został przygotowany pakiet Matura Booster.
W ramach indywidualnego zapotrzebowania, lektorzy Call and Talk mogą przygotować specjalistyczne konwersacje, między innymi obejmujące słownictwo z zakresu prawa, medycyny, czy nowych technologii.

Więcej informacji na: www.callandtalk.pl
Informacje o firmie:
Call and Talk to Pierwszy Serwis Planowanych Konwersacji Językowych, umożliwiający doskonalenie znajomości języka obcego metodą konwersacji, realizowaną poprzez telefon stacjonarny, komórkowy lub via Skype. Planowanie zajęć odbywa się poprzez specjalny system, dostępny na stronie www.callandtalk.pl. Lekcje mogą mieć miejsce od poniedziałku do soboty, od 7 do 22. Użytkownik decyduje o wyborze lektora, tematyki, miejsca rozmowy, oraz długości konwersacji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.