iPod do wygrania w Tartel – Portal PR - 24PR
iPod do wygrania w Tartel

17.05.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: infopr

Do wygrania są już nowe nagrody w promocji „Dzwoń za darmo” organizowanej przez telefonię internetową Tartel. Prócz głównej wygranej, iPod’a nano każdy uczestnik promocji ma szanse otrzymywać darmowe godziny.

Nowe nagrody to: odtwarzacz MP4 iPod nano 4GB Silver firmy Apple oraz pamięć Flash D 8GB ATV Ocz i klawiatura Microsoft 2000 Curve USB. Otrzymają je najbardziej aktywni uczestnicy promocji „Dzwoń za darmo”. Zasady promocji są proste: za założenie nowego profilu i wpłatę co najmniej 10 zł przez znajomego, któremu poleciło się telefonię Tartel, otrzymujemy 60 minut gratis. Należy jednak pamiętać by znajomy podczas rejestracji wpisał w pole „Polecający” naszą nazwę profilu.

To nie koniec darmowych minut: za każde kolejne wpłacone przez każdego znajomego 10 zł otrzymamy po 5 minut. W efekcie nasze konto może być stale zasilane przez wpłaty naszych znajomych, a my możemy dzwonić za darmo. Nagrody natomiast otrzymają ci, którzy do końca sierpnia zaproszą najwięcej osób.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie Tartel

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.