Lifting agencji PR Guarana Communications – Portal PR - 24PR
Lifting agencji PR Guarana Communications

28.05.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: infopr

Po blisko roku działalności na rynku agencja public relations Guarana Communications zdecydowała się na pierwsze poważne zmiany. Nowy serwis internetowy www.guarcom.pl, nowa identyfikacja, a także adres firmy są dopiero początkiem planowanych na II połowę 2009 roku zmian w agencji.

Poważnej rozbudowie ulega także oferta agencji. Została ona poszerzona min. o serwis kreatywny, działania e-pr oraz oferty autorskie, w tym autorski PRogram Dedicated – cykl szkoleń i warsztatów dla firm sektora MSP, umożliwiający samodzielne wdrożenie i prowadzenie działań PR.

– Oferta Dedicated ma na celu popularyzację działań PR wśród firm niedysponujących budżetami na stałą współpracę z agencją. Oferta została przygotowana zarówno pod kątem firm z sektora MSP jak również firm jednoosobowych, a nawet domowych – tłumaczy Tomasz Pietrzak, dyrektor kreatywny i współwłaściciel Guarana Communications.

Nowością w Guaranie jest także oferta PR_AD dla EFS. Łączy ona działania PR i reklamowe, i adresowana jest do firm, którym przyznane zostały dotacje w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Agencja Guarana Communications powstała w Katowicach w lipcu 2008 roku. Obecnie wśród klientów firmy znajdują się min. deweloper MK Inwestycje, Kematherm Polska, Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim clinic, Ośrodek Szkolenia Psów Pastel oraz Centrum Szkoleniowe „Structura”. Założycielami agencji są Tomasz Pietrzak i Aleksander Rojek.

www.guarcom.pl

Guarana Communications

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.